Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JPRW: Ciekawi mnie w czyjej pustej czaszce zaszedł tok myślowy, że akurat tę jedną z niewielu fajnie rozwiązanych rzeczy na tym portalu trzeba popsuć xD To jest kolejne potwierdzenie tezy, że deweloperzy robiący przy Wykopie z niego nie korzystają i nie mają o nim pojęcia. Powywalanie najważniejszych funkcji, dodanie jakichś bezużytecznych kategorii, dramat xD
  • Odpowiedz
@JPRW: właśnie zastanawiałem się co się znowu #!$%@?ło, a to feature xD
W operze na iOS tego gówna się w ogóle nie da scrollować, bo jedyne co się włącza to 3 reklamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JPRW: normalnie napisałbym, że w UX/UI to chyba tresowane małpy pracują, ale takie "ficzery" to jest po prostu perfidny trolling, bo nie można być tak głupim XD
  • Odpowiedz
@JPRW: tam musi ktoś siedzieć komu ta strona zniszczyła życie bo go wystalkowali albo zamowili zlewy, poprzysiągł zemstę i zimny #!$%@? został programistą i teraz realizuje plan. Najpierw ogołocił wykop z połowy użytkowników a teraz nam wypłaca subtelne płaskie z dziwki jak te schowanie plusujących. Gościu odpuść sobie, wystarczy.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

faktycznie przycisku dodaj do ulubionych też nie widzę xddd


@DFWAFDS: i dobrze. Po kilku latach przez przypadek odkryłem, że mam kilkaset komentarzy,wpisów i znalezisk pododwananych do ulubionych bo czy z telefonu czy na kompie musiałem jakoś gdzieś kliknąć.
  • Odpowiedz