Wpis z mikrobloga

Moze nazwiecie mnie teoretykiem spiskowym ale juz mocno wydaje mi sie ze wszystkie te zmiany z imigracja, pompowaniem cen nieruchomosc, samochodami elektrycznymi itp. to jakis globalny plan elit (ktokolwiek to jest). Nie do konca wiem co jest celem ale na pewno nic dobrego dla ogolu. Wiekszosc rozwinietych krajow pompuje to samo bezsensowne gowno. Oni musza wiedziec ze z tego nie wyjdzie nic zlego, kazdy czlowiek z polowa mozgu to wie, wiec dlaczego to robia? Musi byc w tym jakis wiekszy cel i agenda. Jak myslicie? #polska #europa #swiat #nieruchomosci #motoryzacja
  • 5
  • Odpowiedz
@hanma: dużo pewnie nad tym myślałeś. Ale tego że jeszcze 35 lat temu Polak robił za 100 dolarów w hucie przy bezrobociu 20%, mieszkał w 3 pokolenia, w domu ze szlaki i dojeżdżał do roboty po 30km autobusem zakładowym to nie spisek elity. Spisek jest bo ogromną grupę ludzi stać było na edukację i zakup mieszkania w Warszawie i coraz więcej osób widać stać skoro ceny up. Spisek bo wymyślono elektryczne
  • Odpowiedz
  • 0
@GreatSolidUser Dlaczego w takim razie wprowadzają zakaz spalinowek? Jeśli samochody elektryczne są tak wydajne i super to naturalnie wyparłyby spalinowki. Czy tak się stanie? Wątpię. Do tego o wydajnośći elektryków można mówić o tym kiedy są nowe lub mają kilka lat. Większość ludzi jeździ samochodami za ile? 20-40k? Elektryki w tej cenie są chyba nierealne.
Sprowadzanie ludzi do pracy spoko. Dlatego jest przykaz na wpuszczanie do krajów nielegalnych imigrantów co jak udowodnione
  • Odpowiedz