Wpis z mikrobloga

Boli mnie normalizacja kuklozy i #!$%@? w tych czasach. Sejczento i Harnaś wrzucają zdjęcia sugerujące bycie parą, jeżdżą razem na wakacje itp. a THE KARPI pewnie próbuje uprawiać coping ze to tylko jej kolega, ze jego ukochana jest wierna i żadnego zainteresowania seksualnego pomiędzy nimi nie ma. Z drugiej strony jakby postawił sprawę jasno to pewnie byłyby głosy że chłop jest toksycznie zazdrosny, że kontroluje z kim jego dziewczyna ma sie spotykać itp. Chłopy obudźcie się #!$%@?
#famemma
Rainmaker97 - Boli mnie normalizacja kuklozy i #!$%@? w tych czasach. Sejczento i Har...

źródło: IMG_2377

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Rainmaker97

Chłopy obudźcie się #!$%@?

#famemma


A czemu to m.in. ja mam się budzić? Mnie to #!$%@? obchodzi kto się z kim #!$%@?. Pomijając już w ogóle fakt, że większość ludzi poza wykopową bańką taka nie jest, a jak ktoś się związał z #!$%@?ą, to już jego problem
  • Odpowiedz
  • 0
@Rainmaker97 analizując mowę śmiem twierdzić że miedzy osobami na zdjęciu było już coś w łóżku. Normalna, szanująca sie dziewczyna, nie naruszyłaby przestrzeni osobistej drugiego chłopa i nie tuliłaby sie do niego.
  • Odpowiedz