Wpis z mikrobloga

Przejrzałem tag #konfederacja i dziwi mnie, że nie ma ani jednej istotnej wzmianki z wczorajszego wywiadu o dość istotnej sprawie - konflikcie Mentzena z Braunem. Co, wyborców Konfederacji nie interesuje to, czy partia może podzielić? Lepiej mydlić sobie nawzajem oczy, że wszystko jest super i nie ma żadnego sporu?

Zaczęło się od "krótkiej piłki", gdzie Rymanowski zadał pytanie: "Cieszę się, że Braun nie poszedł do Korwina - tak czy nie?"
Mentzen jedynie spojrzał w sufit i uniknął odpowiedzi.

W dalszej części wywiadu Mentzen tak skomentował udział Brauna w wyborach samorządowych:

Nie jestem zachwycony jego działalnością. W ostatnich wyborach w wielu miejscach popierał komitety, które rywalizowały z naszymi. Nie do końca rozumiem jego zachowanie. To rzecz, którą musimy sobie wyjaśnić po wyborach.


Następnie powiedział jeszcze:

Stanisław Michalkiewicz, któremu wierzę, twierdzi, że Grzegorz Braun namawiał go do tego, by stworzył z nim komitet konkurencyjny względem Konfederacji. Musimy sobie te wszystkie sprawy wyjaśnić, bo to nie wygląda dobrze.


Konflikty wewnątrzpartyjne zdarzają się cały czas, ale politycy zawsze starają się je ukryć przed wyborcami i pokazywać jedność oraz zwarte szeregi. Zwłaszcza w czasie kampanii wyborczej. Ale jeśli polityk z tak cynicznym podejściem do polityki jak Mentzen otwarcie mówi o konflikcie wewnątrz partii i to podczas kampanii do EU - to znaczy, że jest już grubo.

#polityka #braun #mentzen #4konserwy #neuropa
  • 8
  • Odpowiedz
@lewoprawo: dokładnie. wyborców konfy nie interesują jakieś gówno personalne gierki. chcą mieć niskie podatki i święty spokój. Czy to zrobi braun mentzen tusk czy wróżka zębuszka ich nie interesuje.
Mają absoultnie w dupie w jakim składzie konfa dojedzie do kolejnych wyborów
  • Odpowiedz
wyborców konfy nie interesują jakieś gówno personalne gierki.


@voov100: A powinno partie Korwina upadały głównie przez przekręty i rozmnażanie przez podział xD ja tam życzę jak najgorzej xD
  • Odpowiedz
@lewoprawo tam to większość wyborców również by się najchętniej pozbyła tego szura Brauna, ale ze względu na politykę (od niego zależy utrzymanie klubu) nie jest to takie proste, jak Memcen i Bosak wyrzuca Brauna wtedy ich wierni akolici zaczną atakakować Grzesia, tak jak to miało miejsce w przypadku korwina, gdzie tutaj miałeś fikołki w obronie JKM, a jak korwin odszedł z Szurfederacji wtedy ci sami ludzie zaczęli go obrażać xD
  • Odpowiedz
@lewoprawo: konfiarskie boty czekają z osądem ostatecznym co powie obecny guru sekty Mentzen, póki co Brauna bronią, ale jak faktycznie mentzen go wyrzuci to nagle braun stanie się onucą przed którą od zawsze każdy wyboirca konfederacji ostrzegał
  • Odpowiedz