Wpis z mikrobloga

@sprawdzajacy: to nie Ty nazwałeś debilami ludzi robiących na Węglówce zdjęcia swoim samochodom na sprzedaż? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A odpowiadając na twoje pytanie - szlak wzdłuż rzeki Supraśl od mostu w Supraślu do kładki na wschodzie. To powinno Cię zadowolić. Dostatecznie daleko od świateł miasta, bardzo dobra widoczność, ludzi brak, a jak już kogoś spotkasz, to miejsca jest dość, więc możesz pójść dalej.
  • Odpowiedz
to nie Ty nazwałeś debilami ludzi robiących na Węglówce zdjęcia swoim samochodom na sprzedaż? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Majku_: bo naprawdę nie ma innych miejsc tylko jakieś magazyny? Jak sam tam jestem i widzę kogoś jak robi zdjęcia aucie na sprzedaż to cringe ogarnia
  • Odpowiedz
Jak sam tam jestem i widzę kogoś jak robi zdjęcia aucie na sprzedaż to cringe ogarnia


@sprawdzajacy: o, skoro pojawiło się uzupełnienie, to odpowiem. Otóż nie rozumiem, jaki Ty masz problem, kto gdzie robi zdjęcia swoim samochodom, o ile nie robi tego w miejscu niedozwolonym, jak środek skrzyżowania? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
o, skoro pojawiło się uzupełnienie, to odpowiem. Otóż nie rozumiem, jaki Ty masz problem, kto gdzie robi zdjęcia swoim samochodom, o ile nie robi tego w miejscu niedozwolonym, jak środek skrzyżowania? ¯\(ツ)/¯


@Majku_: Nie żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało, po prostu mam wyrobione zdanie na temat prawie wszystkiego o czym przeciętny człowiek jest w stanie pomyśleć.
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi:
- chyba nie na szlaku, ale w Jeżewie ruiny browaru Glogera
- Puchły/Soce/Trześcianka czyli kraina otwartych okiennic
- Przybudki - Dąb Dunin
- Waliły - zbiornik Wyżary i kładka po bagnie
- Skit w Odrynkach
- w Hajnówce do żarcia Kebab Kamczatka
  • Odpowiedz