Wpis z mikrobloga

ty to musisz być ten zabawny w rodzinie co nie?


Ty to musisz być ten zabawny w rodzinie, co nie?

@dawid-hopek: Owszem. W przeciwieństwie do ciebie, płatku śniegu. Musisz mieć niską samoocenę, skoro usunąłeś mój komentarz, smutny człowieczku. A wystarczyło podziękować za zwrócenie uwagi i przewijać dalej.
StaryWedrowiec - >ty to musisz być ten zabawny w rodzinie co nie?

Ty to musisz być t...

źródło: 2024-04-25 06 37 37

Pobierz
  • Odpowiedz
no cóż, czytanie ze zrozumieniem nigdy nie było twoja dobra strona, skoro uważasz mnie za autora wpisu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@dawid-hopek: Nie zwróciłem uwagi. Zaraz kładę się spać i jestem dość zmęczony. W takim razie autor wpisu jest płatkiem śniegu, a ty półanalfabetą, któremu przeszkadza edukacja. ¯\(ツ)/¯

Elo, ziomuś. Tylko się nie zesraj. A w sumie już to zrobiłeś.
  • Odpowiedz
luzik tylko zgłoszę wpis za bycie bezbekiem synku polonistki bez ambicji ( ͡º ͜ʖ͡º)


Luzik, tylko zgłoszę wpis za bycie bezbekiem, synku polonistki, bez ambicji. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Słowotok jest podstawowym symptomem choroby, która powinna być bezzwłocznie leczona.

@dawid-hopek: Nie dość, ze zesrałeś się w rajtuzy, to chcesz zgłaszać wpis, zamiast mojego komentarza. Brawo.

I nie synu polonistki, bo jestem zwykłym
  • Odpowiedz
napisz co masz jeszcze do napisania i idź spać bo jesteś podobno zmęczony, stąd Twoje zbędne pier&€lenie


@iquiet: Coś cię boli? Może tyłek cię piecze, bo się zesrałeś i nie doczyściłeś. O mnie się nie martw i przewijaj dalej.
  • Odpowiedz