Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Smutno mi się ogląda dylematy Ady, bo obawiam się, że w prawdziwym życiu zachowuje się podobnie. Niska samoocena i głód uczuć robią z niej ofiarę przemocowego typa. Patrząc jak się daje gnoić nawet w sytuacji, gdy ma władzę, obawiam się, że to jej schemat postępowania także poza grą.
  • 11
  • Odpowiedz
@heheszka2: brak stabilności, bezpieczeństwa, a w konsekwencji pewności siebie po tym jak straciła ojca w wieku 10 lat i sama o siebie zaczeła dbać już jako 16, a przecież to jeszcze dziecko. zawsze bedą ją wykorzystywać
  • Odpowiedz
  • 11
@agahej PODSTAWY HOTELU PARADISE XDDDDDDD no zesram się zaraz. Ale ty zdajesz sobie sprawę z tego, że nie każdy robi z takich gównoprogramów serious business, i są ludzie którzy nie oglądają wszystkich odcinków, a nawet jak oglądają to w przerwie między prasowaniem a wyciąganiem naczyń ze zmywarki, i nie zawsze muszą wszytko wyłapać i o wszystkim pamiętać? Gdzie są ci ludzie którzy komentowali tu sezon 2, przecież jak czytam wypociny juleczek na
  • Odpowiedz
  • 4
@Noiwuj0 no patrz a jak ja coś muszę zrobić to robię pauzę i wszystko wiem, a nie oglądam jak debil mimo że nie wiem co się dzieje w programie który niby oglądam i mnie ciekawi, bo jednak potem pytam o takie oczywiste rzeczy xdddd a jeszcze lepszy hit że oglądam co któryś odcinek i komuś obcemu dupę zawracam co się działo w tych które ominęłam XD to trwa 50 minut nie 50
  • Odpowiedz