Wpis z mikrobloga

Specjalnie się zalogowałam, żeby zadać pytanie :P
Podczytuję tag krypto i widzę od kilku dni śmieszki i ciśnięcie po Zaorskim, że shortuje bitka. (Gość jest mi obojętny)
Do brzegu - co w tym dziwnego i szalonego, skoro podobno każdy cykl ma to do siebie, że po wiosennym halvingu jest duży dołek i kolejne wzrosty dopiero jesienią.
Totalnie serio pytam skąd 'hejt' na jego shorta po halvingu skoro robi to zgodnie z cyklem tak jak zgodnie z cyklem Wy rok temu ladowaliscie Longi? (I ja też btw )

#kryptowaluty #bitcoin
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@nimamkolan serio nie kumam o co chodzi, robi coś wg cyklu, więc jest szansa że trafi , tak samo jak bulls w 2023 się ladując w krypto mieli szansę, że trafia na wzrosty 😅 też nie mieli szklanej kuli ale na podstawie cykliczności inwestowali
  • Odpowiedz
@rosarosa33: no to jest taki portal, wstawia sie memy, kreci beke itd. Wiekszość osób ma w niego #!$%@?, po prostu lubią sobie pokręcić beke jeśli jest okazja, nawet jeśli miałby racje to nic to nie zmienia bo po prostu trafi za 4 razem. Nie będzie to oznaczało ze "przewidział" tylko trafił bo już to jest jego 3-4 short i ani razu nie miał racji
  • Odpowiedz
  • 0
@sunnyhaze czytałam gdzieś , że po halvingu w 2020 spadł btc 35% w 2 czy 3 m-ce. Jeśli jest taki dolek w cyklu , to jesli on otworzył shorta na powiedzmy 65k i walnie za miesiąc wg cyklu na powiedzmy 45k to chyba dobrze zrobił ? Czy ja czegoś nie kumam
  • Odpowiedz
  • 0
@aversxx beka dla beki ok, to inna bajka :D

Tak jak pisałam, tu akurat robi zagranie pod cykl tak samo jak ktoś kupując longa rok temu robił pod cykl. Stąd mnie dziwi ciągle wyśmiewanie tu jego zagrania tego konkretnego (ja akurat myślę, że ma rację że btc teraz zjedzie chociaż wolałabym już to the moon bez dołka xD )
  • Odpowiedz
  • 0
@nimamkolan nie rozumiesz co piszę. Zakładam, że jak ktoś kupował rok temu krypto czy półtora roku temu to też go nazwałeś tu hazardzista i, że kupuje w losowym momencie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@aversxx kojarzę te jego inne posty

Tu teraz chodziło mi stricte o idee szorta na btc po halvingu co patrząc na historię jest takim samym zagraniem jakim było załadowanie się na longa 1.5 roku temu . Dlatego mnie dziwia te reakcje tutaj, tak jakby dołków dużych po halvingach wszystkich nie było :D
  • Odpowiedz
Podczytuję tag krypto i widzę od kilku dni śmieszki i ciśnięcie po Zaorskim


@rosarosa33: Kilku dni? A nie od kilku lat? Przepraszam, za "chamstwo" - ale, czy ty kurde interesujesz się tematem od tego poniedziałku?

To nie czytasz tagu od dawna :) Śmeszki z Rafała są od kilku lat, skala rośnie r/r. Powiedzmy, że ponad 4 lata temu się zaczęło, choć prekursorzy dużo dawniej - ale Zaor nie był wtedy tak
  • Odpowiedz