Wpis z mikrobloga

Sprzęt AGD, choćby nie wiem jak drogi, premium sprzętem nigdy nie będzie. Tesla powinna dorzucać w gratisie Thermomixa – ten sam fajnopolacki odbiorca


@Bavarczyk: a to #!$%@? z tym... jak nie jest premium, to nie kupuje!

  • Odpowiedz
  • 0
@Bavarczyk: to, ze se klient wymalowal na pedalsko to nic nie znaczy. BMW oficjalnie zmienia znaczek na LGBT każdego czerwca co roku. Sprawdz se za miesiąc.
A Musk czad jest prawicowym wolnosciowcem i nie ma nic wspolnego z homo.
  • Odpowiedz
@aczutuse: Dawno nie widziałem lepszego samozaorania w wykonaniu fajnopolaka. XD

An assessment of LGBT workplace policies by the Human Rights Campaign ranked Tesla with the maximum 100 points on the Corporate Equality Index Rating Score.

New additions joining Tesla on the 2015 top ten list were Trader Joe's and YouTube. Amazon, Netflix, PBS, Samsung, Google, and HBO all returned to the top ten for at least the second consecutive year. Costco
Bavarczyk - @aczutuse: Dawno nie widziałem lepszego samozaorania w wykonaniu fajnopol...
  • Odpowiedz
@aczutuse: tak, szkoda mi 190k na Teslę. Może jako trzecie auto w domu, do jeżdżenia po mieście to jeszcze. Ale tak w ogóle to na prąd to może być czajnik :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Bavarczyk: sam jesteś "fajnopolak" i nawet nie czytasz ze zrozumieniem tego co wkleiłeś, nie znasz angielskiego?
Ale wytłumaczę. To, że ktoś uzyskuje jakieś punktacje w konkursach które ma w dupie to nie znaczy, że wspiera homo. Nie zmieniają znaczka tesli na homo jak robi to BMW czy Mercedes.
  • Odpowiedz
@aczutuse mam auta za ok 1.5m i tesli bym nie kupił. Twój argument jest słaby. Miałem tesle na testach i dramat jaka to jest słaba jakość i jak się słabo prowadzi. Do tego dźwięk jak w tramwaju.
  • Odpowiedz
@aczutuse Owszem, kupiłem sobie właśnie auto za 20k w dieslu, ale nie "20-letnie Audi" a 11-letnie Renault. Ale 22-letniego diesla też mam (jeszcze, choć dzisiaj ma przyjechać kupiec), ale znowu to nie jest "marka premium". A co do Tesli - technicznie ok, ale brzydkie to okrutnie. Wolałbym Giulię po stokroć.
  • Odpowiedz
  • 3
@aczutuse a po co mam przepłacać za auto które jest tak samo spasowane jak wyroby FSO. #!$%@? na progach miejsca spawow widać, plastiki odstają i te paskudne wnętrze nic nic nic paskudna kierownica i wielki jebitny monitor po środku. Dla mnie Tesla to taki iPhone wśród samochodów. Czyli przehajpowane. Tak wypowiadam się na temat Tesli samemu mając gruza źle sprasowanego z byłych demoludów ale przynajmniej się cieszę, że za ten sam poziom
  • Odpowiedz
  • 0
A tu ktoś pod lampą robił poprawkę i tutaj będzie płynąć woda zgadnij co się stanie za jakiś czas woda nie będzie mieć odpływu zacznie się kisis i robić ruda jak bym miał #!$%@? na to 190 k to bym się tysiące razy zastanowił na szczęście tylko oglądałem siedziałem. To auto jest soy się banany tym jaraja ale to auto nie ma nic specjalnego plus brzydkie to jak noc
Lardor - A tu ktoś pod lampą robił poprawkę i tutaj będzie płynąć woda zgadnij co się...

źródło: temp_file3780334664119202849

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@aczutuse no i wisienka na torcie ostatnio tesle dało się otworzyć karta z pokemon auto za 190 k da się pewnie w jeszcze inne prostsze i śmieszniejsze sposoby ukraść. Plus przypomnę elon musk był rok temu w Krakowie. Jest taki eko, że zamiast przyjechać tutaj Tesla to przyleciał prywatnym odrzutowcem. Więc nie ma psychy jeździć własnymi wyrobiami bo wie, że to szajs albo jest typowym bogolem który stwierdzi, że jak nie kupisz
  • Odpowiedz
Wypopki wyzywają Teslę, bo szkoda im pieniążków na taki nad samochód. Najtańsza 300 konna kosztuje 190k. A tak to kupią se gruchota 20 letniego za 20k jakieś audi rozklekotane w dieslu kle kle kle i mówią JEŻDŻĘ PREMIUM INCELU!!111


@aczutuse: Przepraszam, ale to jest naprawdę zabawne i niedorzeczne jednocześnie. Dokładnie za każdym razem kiedy ktoś śmie wypowiedzieć się niepochlebnie o samochodach marki Tesla zaraz pojawia się jakiś dzban lub ich grupa
  • Odpowiedz