Wpis z mikrobloga

#przegryw #pytanie #ankieta #rozowepaski #niebieskiepaski #gry #gta Czy w Waszej opinii Trevor Philips, Michael de Santa i Franklin Clinton na koniec głównej fabuły powinni zostać złapani i skazani na wielokrotne dożywocie lub karę śmierci za swoje czyny? Są według Was złymi ludźmi? W mojej opinii nie zrobili nic złego, a w Waszej? Zaryzykuję stwierdzenie, iż mogą być autorytetem dla młodych ludzi.
Felixu - #przegryw #pytanie #ankieta #rozowepaski #niebieskiepaski #gry #gta Czy w Wa...

źródło: GTA-VI

Pobierz

Jak wyżej

  • Powinni zgnić w więzieniu lub dostać karę śmierci 64.4% (38)
  • Są dobrymi ludźmi, dobrze że nie poszli za kraty 35.6% (21)

Oddanych głosów: 59

  • 13
  • Odpowiedz
@Felixu: Nie no kurde jakby patrzeć na to z perspektywy prawdziwego żyćka to nawet licząc tylko to co robią w cutscenkach to nadal każdy bohater z gta jest w sumie zbrodniarzem. Nawet Niko.
  • Odpowiedz
  • 5
@423frewq4f23: ja też zabijałem, nawet dzisiaj, codziennie kilka razy dziennie się spuszczam w chusteczkę lub do kibla i miliony ludzkich istnien ginie w rurach kanalizacyjnych
  • Odpowiedz
  • 0
@p-word: ciekawe jak oni to bez wiedzy przełożonych ogarnęli mu te chatę luksusową, bo takie zmiany lokalizacji to typowo program ochrony świadków
  • Odpowiedz
@Felixu: Ale jakby Niko miał dzieciaka to ten dzieciak mógłby śpiewać, że mój stary to zbrodniarz wojenny. Serbowie to śmieszna nacja na bałkanach, zresztą tak jak reszta xD
  • Odpowiedz