Wpis z mikrobloga

Witam,
jestem dość świeżym graczem w dayz. Gram od ok 3 miesięcy, mam w grze ok 150h i szukam wiedzy!
Mam opanowane podstawowe techniki, całkiem dobrze strzelam (jak na moja perspektywę, pewnie nadal jestem średni) i jedyne co leży to walka PVP na bronie białe.
Szukam jakiś funfactów typu Skrócony LE-MAS okazuje się być bardzo fajną poręczną bronią (zasłyszane od ziomka). Nawet nie chodzi mi o to, że to co napisałem musi okazać się przepisem na sukces, bo wiadomo, tak nie będzie ale coś co sobie mogę sprawdzić później i odnaleźć w tej grze jakiś komfort.
Szukam informacji odnośnie miejscówek do lootowania (może są jakieś lepsze i gorsze), ulubionej linii po której sobie lootujecie mapy. Mapy must have (grałem na Czerno, Livioni, Namalsku i Esseker) Nawet jakieś fajne mody na serwery lub ogólnie jakieś ciekawsze, mniej oczywiste serwry (póki co unikam serwerów PVE o RP). Piszcie wszystko, ulubieni twórcy. Nawet jak macie po prostu jakąś śmieszna historię do napisania z DayZ to piszcie. Cały czas zachwycam się tą grą i nie mogę przestać :D No i rozruszajmy trochę ten tag.
#dayz
  • 4
  • Odpowiedz
Hejka! Gram już że 2 lata w dayz ma xbox i mam ponad 1000h. Teraz gram tak że chomikuje w skrytce tylko naboje a resztę zbieram na bieżąco. Taka gra sprawia mi najwięcej frajdy. Skupiam się na pvp bo to daje największe emocje. Z takich rzeczy ktore chciałbym wiedzieć od początku to:
- chmury zawsze lecą na wschód
- najważniejsze żeby znaleźć pierwsza strzelbę I iść zapolowac na zwierzynę. Mięsa starczy na
  • Odpowiedz