Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ludzie mogą mieszkać w mieszkaniach przecież to #!$%@? można dostać
nad głową kaszojad drze #!$%@?, obok wilczur wielkości chomika miałczy, na przeciwko balkon sąsiada i nawet #!$%@? rolety strach odsuwać
już wolę do 40 mieszkać ze starymi i uzbierać sobie na dom i wybudować się nawet na jakimś #!$%@?
#nieruchomosci #mieszkanie #dom
  • 17
  • Odpowiedz
@rekordciepla: Spokojnie, na razie przeżywasz szok związany z koniecznością usamodzielnienia się, w końcu zaakceptujesz rzeczywistość, zapłacisz ile trzeba i przeprowadzisz się do gorszego standardu niż byś chciał.
  • Odpowiedz
@rekordciepla wybudowanie się na jakimś #!$%@? to w tym momencie 700k-milion złotych przy oszczędnej opcji, odkładanie biorąc pod uwagę siłę naszego pieniądza nie ułatwia sprawy.

Masz być niewolnikiem banku i #!$%@?
  • Odpowiedz
nad głową kaszojad drze #!$%@?, obok wilczur wielkości chomika miałczy, na przeciwko balkon sąsiada i nawet #!$%@? rolety strach odsuwać


@rekordciepla: tylko ostatnie piętro mordo. To problemu nie wyeliminuje, ale pomoże.

BTW.

Też miałem takie przemyślenia. Wybudowałem chatę pod Warszawą. Mam fajny dojazd, dom super, ale brakuje mi miasta w zasięgu ręki. To nie takie proste.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: No coś za coś. W mieście narzekałem na klitkowate mieszkania, brak przestrzeni, niski standard w blokach (nawet nowiutkich). Deweloper dalej wali kaloryfery i nawiewniki jak w 1990 roku.
  • Odpowiedz
@rekordciepla: mieszkałem 20 lat na #!$%@?, teraz mieszkam w bloku pod Warszawą. Poza tym, że dookoła ludzie #!$%@? i w większości z dwucyfrowym IQ to nie wyobrażam sobie powrotu na #!$%@?ów gdzie jakiekolwiek zakupy to wyprawa na pół dnia, a jak jebnie samochód to umarł w butach xD Nie wyobrażam sobie #!$%@? 10-15km do apteki. Poza tym na #!$%@? za bardzo ludzie interesują się Twoim życiem.
  • Odpowiedz
@Mihaueck
Przynajmniej bąbelki nie tupią nad głowami po 12h dziennie że aż podłoga wibruje u Ciebie w mieszkaniu bo to zwariować można.

Mam dom z dużym ogrodem 25 arów - niby własny dom i duży ogród i co?
A no jajco, sąsiadom jak się odpala psy to też ujadać bez powodu potrafią godzinami, to znowu sąsiad w garazu za płotem o 2 w nocy postanowi szlifierką kątowa coś przycinać itd.
  • Odpowiedz
@rekordciepla: Kupiłam mieszkanie w psueudoapartamentowcu i nie mam takich problemów, bo chociaż to tylko pseudoapartament to deweloper nie przycebulił na izolacji akustycznej i jest dobrze wygłuszone, nie ma też balkonu sąsiada tuż pod oknem
  • Odpowiedz