Wpis z mikrobloga

Czy posiada ktoś uszkodzoną manetką SRAM ASX, ROCKSHOX ASX lub jakąkolwiek manetkę (prawą) do przerzutek, szytcy itp? Coś jak na obrazku

Potrzebuję do projektu który będzie robić coś innego niż przerzucanie przerzutek i potrzebuję samej wodoszczelnej obodowy z przyciskiem i uchwytem na kierownicę.

Mam alternatywne pomysły ale zrobienie tego w takiej obduowie byłoby najłatwiejsze i dało bardzo solidny wynik.

#rower #mtb #majsterkowanie
Patrick_Rowerovsky - Czy posiada ktoś uszkodzoną manetką SRAM ASX, ROCKSHOX ASX lub j...

źródło: SRAM GX

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Patrick_Rowerovsky a będziesz do przycisku dokładał kabelek, czy jakoś hackowal łączność :)
Bo jak to pierwsze to z jakiegoś ebika możesz szukać manipulatorów, niektóre są bez żadnych wyświetlaczy, same przyciski.
  • Odpowiedz
@JestemKaspi: mam bardzo mało czasu. Myszka kosztowała 25zł i ma bluetooth oraz ładowanie po usb. Do tego wytnę z płytki co nie potrzebne, połapię w pająka i jakiś czas przejeżdżę. Chcę to ogarnąć póki mam dostęp do warsztatu bo w przyszłym tyg wyjeżdżam i przez kilka m-cy nie będę mieć nawet lutownicy.
  • Odpowiedz