Wpis z mikrobloga

  • 1
wygląda ciekawie nie miałem pojęcia że coś takiego jest czyli co to leży stacjonarnie i tylko tą kulką sie kursor rusza?


@Gabaryt: tak, kiedyś używałem ale to było dawno i nie prawda i nie moje chyba
  • Odpowiedz
@paczelok: właśnie podsunąłeś mi pomysł mam w mieć w maju operację prawej ręki i nie wiem jak będę z nią funkcjonował teoretycznie dziwnie będzie obsługiwać myszkę lewą no i będę musiał przeorganizować miejsce przy burku bo mam nietypowo ale ten kontroler przynajmniej w połowie rozwiązałby kwestię przesiadania się
Gabaryt - @paczelok: właśnie podsunąłeś mi pomysł mam w mieć w maju operację prawej r...

źródło: Trackball-5996-l-Kod-producenta-s16dfa5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
właśnie podsunąłeś mi pomysł mam w mieć w maju operację prawej ręki i nie wiem jak będę z nią funkcjonował teoretycznie dziwnie będzie obsługiwać myszkę lewą no i będę musiał przeorganizować miejsce przy burku bo mam nietypowo ale ten kontroler przynajmniej w połowie rozwiązałby kwestię przesiadania się


@Gabaryt: orety powodzonka na operacji i brzmi to sensownie co napisałeś może Ci w jakimś stopniu pomożę z fartem
  • Odpowiedz
Raz w zyciu widziałem jak ktoś tego używał jako myszki w systemie xd była to pani w urzędzie :D zapierdzielała tą kulka jak szalona
  • Odpowiedz
@paczelok: Używam tego dłużej niż większość wykopków żyje. W moim przypadku myszki powodowały problemy z nadgarstkiem. Logitech robi najlepsze modele, obecnie zajeżdżam MX Ergo i polecam. Tańsze logi też spoko, ale nie kupowałbym innych producentów, bo w trackballu jakość materiałów z których jest kulka i jej łożyska jest kluczowa.

Przyzwyczajenie się do takiego czegoś trwa dość krótko, "nawróciłem" kilka osób i przyzwyczajenie to była kwestia jednego dnia. Fajne jest to że
  • Odpowiedz
@paczelok: mój ziomek ma takie dwa MX Ergo, i sobie bardzo chwali, klika w w różne gry włącznie z FPS i bardzo dobrze mu idzie. Wykorzystuje też np do operowania kompem z kanapy jak ma go podpięte pod TV i wtedy np obsługuje tym interfejs netflix itp. Bywa, że z czasem syf się na kulce zbierze i ciężej chodzi, to wyjmujesz ją i czyścisz z syfu i można dalej śmigać. Ja
  • Odpowiedz