Wpis z mikrobloga

jadł ktoś te Knyszę z Weigla? duża, najem się i warto? mam 5km a dawno dobrej nie jadłem. W google piszą że otwarte 16-19 a na zdjęciu 12-19 wiec nie wiem czy warto wczesniej. Szkoda że tego bardziej w centrum nie ma i nie można jak kiedyś po pijaku skończyć melanż o 3-4 w nocy jedząc knysze na dworcu.
https://gazetawroclawska.pl/legendarna-budka-z-knysza-zniknela-dworca-glownego-wiedziales-ze-sie-przeniosla-przysmak-nadal-dostepny-jest-we-wroclawiu/ar/c17-18463257
#wroclaw #jedzenie
Zzzrrryyytyyy - jadł ktoś te Knyszę z Weigla? duża, najem się i warto? mam 5km a dawn...

źródło: 661d3b0d3057a_o_large

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
A chcialem tylko pani zamykala bude przed czasem :) Opinie rozne na google. Tylko czy ceny z fotki to aktualne? Bo sa takie sobie ale nie jeszcze odstraszajace. Zawsze jadlem z parowka. Wolaj jak kupisz czy warto! W glebi, z 50m sa lody, wloskie (nawet smaczne) 8zl maly.
Ktos pamieta na ulicy Pilsudzkiego byl taki kiosk/buda "wegierskiego typu", podwojna. Miedzy blokami w okolicy skrzyzowania z Zielinskiego.
  • Odpowiedz
@Zzzrrryyytyyy: W teorii dalej możesz skończyć na Dworcu na podłym żarciu o 2-3 bo jest tam dalej otwarty bar Fabryka Smaków - a tam są takie Burgery w starym stylu :)

Generalnie całkiem niezła jest ta knysza.
  • Odpowiedz
@Zzzrrryyytyyy: jadłem dużo razy, nawalone wszystkiego od serca, można się najeść i jest smaczne, wypaśnik jest tylko odrobinę lepszy ale mam tam daleko
Edit: nie wiem tylko jak z płatnością kartą tam jest, zawsze płaciłem gotówką
  • Odpowiedz
@Zzzrrryyytyyy Na dworcu spoko knysza jest w barze Mist na przeciwko wejścia na 2 peron więc wracając z miasta możesz spokojnie zahaczyć. Cytując klasyka "oddaje". Co do tej na Weigla też całkiem spoko i spora porcja, a na mniejszy głód można wziąć hot dog z warzywami, który jest w zasadzie taka mini knyszą z parówką w bułce do hot doga.
  • Odpowiedz