Wpis z mikrobloga

@TooFast: troche tak, ale wiadomo, ze ci za granica sa raczej z tych, co nie chca walczyc. Za to bylo duzo przypadkow, ze ktos od dawna pracowal w Polsce jeszcze przed wojna i pojechal walczyc. Dobrze to widac rowniez po ukrainskich sportowcach. Patriotyzmu im nie mozna odmowic, pokazali tez w 2014 i jako jedyni mieli odwage, w przeciwienstwie do twoich kolegow w matuszce i na bialorusi
  • Odpowiedz
@TooFast: Czyli jak załóżmy mieszkam w UK i oglądając mecz Polaków będę krzyczał "Do boju Polsko" a nie chcę wracać i pracowac w PL to też źle? XD zdradzę Ci tajemnicę, nie ma obowiązku mieszkania w rodzimym kraju aby móc kibicować swoim, nikt tego nie sprawdza
  • Odpowiedz
  • 2
@robertkk ci za granicą są dobrzy w naklejaniu naklejek na samochód. Tak, po ukraińskich sportowcach świetnie ten patriotyzm widać, słyszałem, że Usyk nawet do armii wstąpił, żeby po tygodniu lecieć do walki trenować poza Ukrainę
  • Odpowiedz
@TooFast: A w urzędzie same młodziutkie Karinki pracujące w ciepełku i bezpieczeństwie za koszt podatnika, a mężczyźni muszą siedzieć w okopach ze szczurami.
  • Odpowiedz
@TooFast: Nie są mi potrzebne do szczęścia ani Karinki ani ukry. Ja już dawno wysłałbym im pisma, że socjal zostanie wkrótce odcięty, bo państwo polskie to nie karitas. Dodatkowo gospodarka zwalnia i zwalniać będzie jeszcze bardziej, więc im szybciej ukrosebki zostaną odesłane na ukraine, tym lepiej a nas.
  • Odpowiedz
socjal

ukrosebki


@Gotter:
Jaki u nas jest socjal dla ukrosebków? Oni akurat #!$%@?ą, dokładając do naszego budżetu.
To matki z dziećmi i emeryci ciągną.
Młodzi mężczyźni to najbardziej pożyteczna grupa.
  • Odpowiedz
  • 1
@Simfecstio: dlatego wolę, żeby ukry ogarniały to za mnie, wiesz, dla Polaka to metafizyka, dla ukra dzień jak codzień. A może i z pomocy im się coś uda zapierdzielić? Kto wie
  • Odpowiedz
@TooFast: jak ktos zna ukraincow to wie ze te basnie o tym ze mityczne ukrainki sa wierne, piekne, stoja tylko przy mezu i marza zeby mu uprasowac, posprzatac i ugotowac obiad to najwieksza utopijna bzdura jaka przeczytalem. Duzych roznic nie ma oprocz jezykowych i kulturowych jak nie masz kasy to i tak beda wolaly saszke niz ciebie a nie chcesz miec na dluzsza mete kobiety co jest z toba dla pieniedzy
  • Odpowiedz