Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomóżcie zupełnemu noobowi jak ja. W sumie to jest druga moja liga, w którem dochodzę do 90lvl i napierdzielam mapy, no ale właśnie. Stanąłem jakby w miejscu i praktycznie nie jestem w stanie przeskoczyć poziomu map, był moment, że robiłem nawet czerwone, ale teraz padam jak mucha nawet na mapach z poziomu t6-t7. Ressy na full, z chaos ressem problem tylko, bo 26%. Gram buildem Ghazzyego - Zoomancer. Pytanie, czy nadal próbować cisnąć tym buildem, czy jednak szukać czegoś zdecydowanie innego?
#pathofexile
  • 6
  • Odpowiedz
@mydlina: widzę, że w low budżecie to jest papier, dopiero w medium jak założysz ashes i brass dome to zaczyna być tanky, tu Ci defa da głównie armor, wymień go jak masz kasę i zobacz jak wtedy będzie Ci się grało,
cluster jewele są też bardzo istotne, bo zawsze dają dużo dmg
generalnie buildy sumomenrowe gra się tak że mimo wszystko stoisz z tyłu i unikasz hitów, bo nie masz recovery
  • Odpowiedz
  • 0
@levzor no właśnie tu jest problem, farmienie currency na low tier mapach jest masakrycznie wolne, ceny brass dome szaleją, miałem 60c to kosztował 80c, rozbierałem 80c i już kosztował 100c, rozbierałem 100c i już 120c. Sprzedaję wszystko co jest coś warte min. 1c, ale to i tak jak krew z nosa leci. Zobaczę, sprobuje ogarnąć ten brass dome i wtedy zobaczę.

Jeśli chodzi o playstyle to właśnie tak gram, ale pojawi się
  • Odpowiedz
  • 0
@mydlina na low mapach rób chaos recipe na 2 chaosy, złotych itemow low ilvl i tak nie opłaca się się identyfikować
możesz pójść do heist tam zawsze kasa leci, harvest to też są zawsze pewne pieniądze ze sprzedawania lifeforce
  • Odpowiedz
@mydlina: przecież brass dome max 5 resów kosztuje 70c, skarab na bestię (Bestiary Scarab of the Shadowed Crow) na 6l kosztuje z 5c, więc za jakieś 75c masz 6l brass dome, a ludzie sprzedają 6l i to nawet nie z 5 max resów za 100c
  • Odpowiedz
@mydlina: mozesz tez sobie latac swiatynie alvy na mapach, jak trafisz na pokoje locus of corruption i doryani institute to mozesz te mapke wziac jako itemek i sprzedawać po 130c, a te swiatynie mozessz latac na dowolnych mapach. tylko na atlasie trzeba ogarnac punkty do incursion
  • Odpowiedz