Wpis z mikrobloga

#ukraina Co jak co, ale to beztroskie ukrowe pohukiwanie coś ucichło na mieście. Najlepsze te wypowiedzi, że poszliby na front, gdyby nie korupcja i złodziejstwo w kraju, ciekawe ile w łapę dali, żeby to siedzieć xD
  • 20
  • Odpowiedz
@TooFast:

Acha, bo Polacy już ubrani i gotowi byliby, aby walczyć za polskich polityków i developerów xDDD

Tak samo byśmy siedzieli pokitrani po Hiszpaniach, Angliach, Francjach, i mieli w dupie pozbawione wszelkiej godności umieranie w okopach w błotach Podlasia
  • Odpowiedz
@Stabilizator: spokojnie, bohaterowie też są potrzebni. Powieszą ci medal na nagrobku, gdy wrócą do Polski odbudowywać spaloną ojczyznę
z altruistyczną pomocą zachodnich korporacji

jeśli znajdą mogiłę na bagnach Podlasia

tym się różnią że Polacy nie drą się na ukrainie chwała Polsce


drą się w Czikago i Londku Zdrój:
spere - @Stabilizator: spokojnie, bohaterowie też są potrzebni.  Powieszą ci medal na...

źródło: 2017-10-01_150687911110

Pobierz
  • Odpowiedz
@spere Bordo na wykopie (co wyklucza posiadanie jakiejkolwiek godności) naśmiewa się z ludzi walczących za swój kraj. Mam nadzieję, że żandarm złapie cię na przejściu granicznym i zawróci do kompanii karnej
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: na każdej jednej wojnie część ludzi staje się uchodźcami, bo chce po prostu przeżyć. I ma do takiego wyboru pełne prawo. Szydercze naśmiewanie się z takich niczemu niewinnych ludzi uskutecznia OP, nie ja. Ja tylko pokazuję perfidię tego.

Jak mnie żandarm zawróci, i zginę w okopach rozerwany na kawałki bombą, kuląc się i ściskając ze strachu stary karabin - będę potem wspominany na kolejnych rocznicach jako jeden z bohaterskich Synów
  • Odpowiedz
@spere wow, parada na cześć Pułaskiego, który jest bohaterem USA, super trafne porównanie. Zupełnie jakby neuropki nie znały historii, a przecież twój guru od malowania kominów to historyk ;)
  • Odpowiedz