Wpis z mikrobloga

Ja wam powiem tako jedno rzecz... My się tu pod...podniecamy, że taki Arek Milik, którego bardzo szanuję, ma eee cztery bramki w Coppa Italia. Za mojej pre...prezesury to taki Krzysiu Piątek strzelał 4 w jednym yyy meczu i to w debiucie. A ja strzeliłem hat tryka Belgii na mun...mundialu, brawo Romku.

#mecz
jacas - Ja wam powiem tako jedno rzecz... My się tu pod...podniecamy, że taki Arek Mi...

źródło: BKnh_cYCUAAIurf

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@jacas: tym razem zgadzam sie z prezesem stulecia. Jak slaby napastnik strzeli raz na 4 miesiące to wszyscy sie podniecaja. Spojrzmy na takiego Kaja Tejana, strzela co tydzień i nikt o tym tyle nie dyskutuje, a fartem to nawet rosołek cos czasem wpycha do bramki
  • Odpowiedz
@jacas: Najmana też pobiłby fizycznie, bo intelektualnie na ćwierkaczu go wręcz zgwałcił. Z nim problem jest taki, że to jeden z samochwał z wierszyka co coś naprawdę w piłce nożnej znaczył. Platini i Van Basten byli lepsi, podobne okresy gry, ale w Polsce w pewnym okresie to chyba tylko Stanisław Terlecki jeśli chodzi o talent był lepszy. Okoński się przebijał, Dziekanowski, ale każdy z nich miał przynajmniej kilka -, których nie
  • Odpowiedz