Wpis z mikrobloga

Pewna dama idąc z synkiem zauważyła leżącego w rynsztoku pijaka. Pokazując na niego palcem, mówi do synka:
- Widzisz synku, jak się nie będziesz uczył, to tak skończysz.
Na co młodzieniec:
- Ależ mamo, to jest znany poseł na Sejm, minister spraw wewnętrznych i koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński.
Wtedy Kamiński podniósł głowę i grzecznie spytał:
- I co, głupio ci teraz, ty stara świnio?

#sejm #polityka #heheszki
  • 43
  • Odpowiedz
@Jariii: Na szczęście napisał „więzień polityczny” w adresie. Inaczej listonosz mógłby się pomylić i dostarczyć go nazywającemu się tak samo zwykłemu pijakowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tedeward:

Potrafisz wskazać jakieś dowody na owe pijaństwo, czy przyznajesz, że to zwykłe pomówienia?

Gość za komuny robił rzeczy, którymi udowodnił jak wielkie ma jaja. Rzeczy, które go wpisały na zawsze do historii walki o wolność naszego kraju. W czasach, w których mogłeś zniknąć bez wieści, mogli cię wyłowić z Wisły po wcześniejszym skatowaniu, mogli ci w ramach zwyczaju łamać palce szufladami na komendzie. Ten gość, gdy trzeba było, zdał egzamin
eduardo-garcia - @Tedeward: 

Potrafisz wskazać jakieś dowody na owe pijaństwo, czy p...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 30
@eduardo-garcia nawet jeśli był "wielkim opozycjonistą" to nie usprawiedliwia go, by w późniejszych latach naśladować dokładnie tych samych ludzi, którym rzekomo się przeciwstawiał. I to jeszcze używając narzędzi, o których ówcześni SBcy mogli tylko pomarzyć. Szlachetna przeszłość nie zmazuje haniebnej przyszłości.
  • Odpowiedz
Przeciez to pijak, oszust i gosc bez godnosci. XD A takze zamordysta i przestepca.


No ja wiem, wiem. Tyle, że ty założyłeś to a priori, a ja bym jednak chciał, aby ktokolwiek mnie przekonał dowodami. Taki mam dziwny zwyczaj. Chyba niepopularny na tym portalu.

@Niedobry:
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia siedział tyle, że się nie postawił. Taki z niego męczennik jak z Kaczyńskich. To już Macierewicz prędzej cbociaz z tym jego siedzeniem to też pojawiaja się pytania. Naiwnie zakładam, że nie jesteś pisowskim trolem więc jak włożysz minimum wysiłku to poszukasz.
  • Odpowiedz
  • 0
@eduardo-garcia: Potrafisz wskazać jakieś dowody, czy przyznajesz, że to zwykłe pomówienia? Ja bym jednak chciał, aby ktokolwiek mnie przekonał dowodami. Taki mam dziwny zwyczaj. Chyba niepopularny na tym portalu.
  • Odpowiedz