Wpis z mikrobloga

#gielda Najlepsze jest to, że na giełdzie, nie cfd tylko akcje, najlepiej idzie typom, co wchodzą nowi, nie patrzą na rekomendacje, w #!$%@? maja wyniki itp, tylko kupują to co modne albo wykres wyglada tak, jakby mial się odbić i #!$%@? xD a jak posiedzisz trochę, będziesz czytał #!$%@? raporty, rekomendacje, Price targety, to w najlepszym wypadku będzie ci rosło 10% rocznie, gdzie tym wyżej 10% dziennie. #!$%@? gowno
Jamniki2 - #gielda Najlepsze jest to, że na giełdzie, nie cfd tylko akcje, najlepiej ...

źródło: Obrazek 1

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Ja nie wiem jak wy w obecnym czasie możecie przegrywać na giełdzie. Przecież od jakiegoś roku jest okres w którym pieniądze leżą na ulicy. Łatwiej zarobić niż teraz już raczej nie będzie okazji. Wystarczy chwilę pomyśleć i się nie podpalać. Na takich akcjach Orlenu na samym kręceniu kółek nie jeden (mądrzejszy) się już mieszkania dorobił. I trzeba pamiętać o najważniejszej zasadzie " Kupuj gdy krew się leje" xd
  • Odpowiedz
@Jamniki2 To ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pare lat temu bitcoin cash? Tak to sie chyba nazywalo
Drugi strzal to coal energy kupione po@1.1 sprzedane 22.09.23 dokladnie po 2.8 chyba
Ostatnio shiba inu xd
  • Odpowiedz
@Jamniki2: szczęście początkującego - dość charakterystyczne w grach hazardowych

z drugiej strony zauważyłem że "kombinatorzy-analitycy" starają się niby zgodnie ze sztuką kupić coś co jest NA PRZECENIE tj. patrzą na fundamenty, patrzą na cenę i myślą "hmmm a to jest niedoszacowane - bierę"

tak zrobiłem ja ze spółką PEPCO - obecnie tak z -50% na pozycji xd

a "nowi" nieświadomie kupują SIŁĘ w zgodzie z porzekadłem "trend is your friend" biorą
  • Odpowiedz