Wpis z mikrobloga

Ja mam przymocowane koreczki do butelki, mam płacić specjalne podatki bo tak ekologicznie a tym czasem pół świata wysyła setki tysięcy rakiet, bomb i dronów których zadaniem jest #!$%@?ć się w powietrze i wyrządzić jak największe zniszczenia jakieś 900 km dalej xD

Ci wszyscy ekolodzy i debilni unijni politycy powinni zostać wysłani na Ukrainę i tam żądać by Rosją z Ukrainą walczyła na miecze i łuki bo to nie ekologicznie tak rakietami się #!$%@?ć ^^

#ekologia #takaprawda #ukraina #wojna
  • 10
  • Odpowiedz
@washington: może warto by było od razu odejść w ogóle od paliw kopalnych skoro w europie mamy ich co raz mniej? Gaz z Norwegii czy morza czarnego nie wielkie ilości które pozostały na morzu północnym to za mało dla Europy. Tak to będziemy do usranej śmierci napychać kieszenie wataszka rozsianym po całym świecie typu angola czy zea.
  • Odpowiedz
@Aster1981: wiadomo że nie możemy tego zrobić od razu ale powinno to być połączone z produkcją taniego wodoru z oze oraz produkcja prądu z ej. Inaczej zakopiemy się w regulacjach tak jak to ma miejsce obecnie w ue, zniszczymy Europę oraz zniszczymy naszą konkurencyjność.
  • Odpowiedz
@Lesrley: brawo, odkryłeś, że działania proekologiczne tracą sens, gdy w tym samym momencie ludzkość używa osiągnięć techniki do siania śmierci i zniszczenia. Tylko wniosek jakiś taki nieczytelny i dziwny.
  • Odpowiedz