Wpis z mikrobloga

Jako baba do której najwięcej facetów 20+ podbijało gdy miałam 15 lat - dla mnie te goście to zawsze będą niemoralne świry i powinni być mądrzejsi od alternatywek z daddy issues. Tak samo jak na bolca pcha im się nieletnia tak powinni w ten sam sposób odmawiać chorym psychicznie nastkom/dużo młodszym ()
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka w wieku 20 lat większość nadal myśli się nie tą głową co trzeba ;) Dopiero później przychodzi opamiętanie, facet zaczyna używać mózgu dopiero koło trzydziestki. Chociaż niektórym to i 50 lat będzie za mało, aby się ogarnąć.
  • Odpowiedz
Mem kontrowersyjny


@Jarkendarion: Przepraszam, ale co jest niby ''kontrowersyjnego'' w tym memie? Nie nazywaj prawdy kontrowersją. Bardzo często te kobiety lub raczej dziewczyny bo tak z racji wieku oraz mentalu raczej należy mówić które Cię odrzucą gdzieś tam w przeszłości tego żałują zwłaszcza jak dostaną od życia kilka razy tego przysłowiowego kopa w dupę i widzą, że masz dobrze w życiu lub lepiej od nich.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: okej można czarnolistować, że p0lka itp, i ogólnie mam to gdzieś, kto z kim się spotyka o ile „ofiarą” nie jest ktoś z moich bliskich, ale trochę zgodzę się z memem.

No ogólnie ludzie poniżej 20 roku życia są głupi XD niewiele się inteligencją różnią od gimnazjalistów. Studiuje teraz zaocznie i jest sporo 19-20 latków tam poza starymi ludźmi jak ja i to widać. No te osoby nie mają żadnego
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@music_has_the_right_to_children: to prawda, dlatego mam to w dupie o ile nie dotyczy to kogoś na kim mi zależy.

A monetyzowankw dupy to jakiś promil kobiet, więc nie wrzucaj wszystkich do 1 worka.
Ja sama pamiętam, jak skończyłam 18 lat jako pasztet bez żadnego związkowego doświadczenia (do 20 roku życia nie byłam w żadnym związku) to wiem że byłam łatwa do zmanipulowania, dobrze że widocznie byłam na to za brzydka XD
  • Odpowiedz
Wszystko to jest ok, łącznie z kontem na OnlyFans i sexworkingiem


@music_has_the_right_to_children: A osoba z którą rozmawiasz powiedziała, że sexworking nastolatek jest ok? Bo póki co walnąłeś chochoła.

Generalnie wszelkiej maści wykopki lubią sobie wkręcać jakieś teorie, że niby kobiety zaczynają żałować odrzucanie inceli, ale jak popatrzysz poza te urojenia to zobaczysz np masę celebrytek, które otwarcie zaczynają mówić, że pewne ich relacje z młodości nie były ok. To są już
  • Odpowiedz
No ogólnie ludzie poniżej 20 roku życia są głupi XD niewiele się inteligencją różnią od gimnazjalistów. Studiuje teraz zaocznie i jest sporo 19-20 latków tam poza starymi ludźmi jak ja i to widać. No te osoby nie mają żadnego doświadczenia życiowego.


30 letnia osoba, która ma już doświadczenie, niezależnie czy to kobieta czy facet to nie powinien wykorzystywać naiwności ledwo pełnoletniej osoby.


@Tyrande: masz takie wyobrażenie bo jesteś w takim wieku.
  • Odpowiedz
Na 1 obrazku jest 19 letnia Karyna, która jest tą ofiarą, stary dla niej człowiek zaimponował jej kasą, praca i „dorosłymi rzeczami”. Dała się zmanipulować.


@Tyrande: Ja to widzę trochę inaczej. Faceci rozwijają się inaczej niż kobiety, nie lepiej, ani gorzej po prostu inaczej. Jeśli kobieta w wieku 20 lat jest głupia to będzie głupia zawsze- tzn nabędzie trochę więcej wiedzy i doświadczenia, ale generalnie to nadal będzie ta sama głupia
  • Odpowiedz