Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Science-fiction. Przychodzi statyworedaktor do Krzysia i mówi: " Krzysiu, nie będziemy już nagrywać. Wykopki sp.....ły kanał ze stanowiska ". A Krzysiu: " MENELE, to mój kanał był, skur....y będziecie pociągnięci do odpowiedzialności karno-sądowej, MENELE, BRAWO, BRAWO. Ja jadem na trójkę, tylko nogi mnie się poprawią!"
  • 9
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz: Jeśli kundel tam nadal przychodzi mimo że wie że dostaje malutki ułamek zysków za najcięższą pracę to raczej nie ma dla niego nadziei i będzie przychodził dla każdego ochłapu, że może coś jeszcze skapnie na ermaksy.
  • Odpowiedz
@bellacavem: a może sabotaż i wysłać knurowi tajny list z instrukcją jak robić samemu uploady? Przecież gadający odbyt sam kiedyś filmy nagrywał - no chyba, że nibembeństwo już tak tak wybiło a kryształy cukru w mózgu tak wielkie, że nie jest w stanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@pablum:
Krzysiu ma raj i nic nie trzeba zmieniać dla jego. A na serio- na ostatnich wilmach w takiej formie mazur jest,że chyba nie ogarnąłby tego. Albo srawek na motoringu dojrzałby że Krzysiu na lewo wilmy wrzuca i musiałby Krzysiu opatrunek zdjąć żeby aron mu przy...ił. Zresztą on za leniwy - już przywykł do wersalki i obsługi statyworedaktora. Lepiej już było , teraz jedyny ubaw gdy Krzysiu aronią pomiata.
  • Odpowiedz
no chyba, że nibembeństwo już tak tak wybiło a kryształy cukru w mózgu tak wielkie, że nie jest w stanie.


@pablum: on już nawet nie wstaje żeby się wysrać tylko wali w nachy, a Ty fantazjujesz że wrzucałby sam filmy na jutub :)
  • Odpowiedz