Wpis z mikrobloga

Nigdy w życiu nie byłem aż tak rozczarowany, kupiłem portala, włączyłem go i dosłownie po 30 minutach wylądował spowrotem w paczce. Jakoś obrazu to jakiś żart, po pierwsze sama w sobie jakość streamingu a z drugiej strony ten ekran LCD, on jest wyciągnięty z niskopółkowego tableta w 2016 roku. Opóźnienie identyczne jak w androidowej apce, myślałem że jak już naprawdę nie zrobili nic to chociażby ulepszą w pewien sposób sposób połączenia żeby lag był trochę mniejszy niż przy zwykłym androidowym połączeniu - a skąd przecież wsadzili do środka wifi 5 a nie 6 xd

2 lata temu kupiłem sobie pod streaming tablet samsung bodajże s5e z OLEDOWYM 11" ekranem za 500zł, teraz tylko znaleźć coś w stylu backbone tylko takiego co zmiesci tableta i proszę masz tańszego ps portal z większym ekranem, oledem, który dla mnie jest gamechangerem, możesz połączyć się ze słuchawkami bluetooth oraz korzystać ze wszystkich usług streamingowych w tym #geforcenow który jest niekwestionowanym mistrzem w tej dziedzinie. Nie wiem czego się spodziewałem ale niestety to nie dla mnie sprzęt

#psportal #playstationportal
  • 1
  • Odpowiedz