Wpis z mikrobloga

#blackpill #zwiazki #redpill #tinder #logikarozowychpaskow

Przegrywy powiedzą, że bycie czadem (nie mylić z tlenkiem węgla) to jedyny sposób by czerpać radość z życia. Otóż niekoniecznie.

Mam kumpla czada, który był w ubiegły weekend na weselu. Taki typowy Łoskar 190cm, ryj prawie jak model, siłka, docięty i tak dalej. Niestety typ ma bardzo krótki lont, kilka kielonów wódki i prawie zawsze balansuje na granicy zgonu. Na tym weselichu nie moglo być inaczej. Z opowieści już około 23 ledwo stał na nogach i w pewnym momencie poszedł na zewnątrz się przewietrzyć. Ludzie akurat wokół nie było i podobno dosiadła się do niego kilka lat starsza kuzynka (bliskie pokrewieństwo), również pijana ale nie aż tak - i chciała go... wykorzystać seksualistycznie. Chyba nie muszę mówić że była max średnia, ale mogłaby być nawet modelką, wygląd nie ma tu znaczenia. Jest bliskie pokrewieństwo.

Chłop już w ciężkim w stanie a ta podobno na szybko podchodzi i od razu zaczyna mu wsadzać łape w gacie i że on jest taki i owaki i ona ma mokro - mówił że był tak pijany ze jeszcze miał świadomość ale nogi i ręcę jak z waty i nie miał za bardzo siły jej odepchnąć tylko mówił "przestań, przestań" a ta robi swoje i sie dobiera - gdy już prawie doszło do cimci rimci na szczęście wyszły jakieś inne osoby na papierosa i zaczęli iść w jego stronę, więc sie przestrzaszyła i ogarnęła w moment, a on wykorzystał okazje i zdążył uciec do środka i już do końca imprezy nie wychodził na zewnątrz, a po północy zamówił ubera i uciekł do domu.

A takich historii ma dziesiątki - chłop dynamiczny ma sporo kumpli, przyjaciół i niestety niektóre partnerki tych ziomali nie mają oporów by się na imprezach do niego przystawiać po pijaku, a on kompas moralny ma i by nie mógł wyroochać dziewczyny kumpla czy przyjaciela tylko obce szony

I co wam z tego bycia chadem? Znacie tylko jedną stronę medalu. Lepiej być zwykłym normikiem
  • 9
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek @Eteres w ciągu dwóch dni to kolejny post o tym jak to ciężko jest Czadom bo ich loszki chcą bałamucić.

Ale to jest #!$%@? śmieszne bo jest próba pokazania jak to Chady są pokrzywdzone bo #!$%@? raz na pół roku spotkają jakąś napalona laskę.

Piszący na gugol % nie są prawdziwymi sub 5 bo jeśli by byli to by wiedzieli, że bycie #!$%@? przez wszystkich i wszystko od #!$%@? podstawówki, ciągła
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: "O nie, ludzie dają mi czasami więcej atencji niż mam przyjemność znieść i muszę im odmawiać. Jak to #!$%@? jest być chadem. Lepiej jest być zmuszanym do izolacji, alienowym i skazanym na samotną śmierć"

W sensie serio - w przypadku przystojnych mężczyzn wiele tych "gwałtów" wygląda tak, że wystarczy zrobić coś więcej niż powiedzieć "nie" od niechcenia.
Zresztą - jeżeli komuś tak bardzo przeszkadza swoją atrakcyjność to jest miliard sposobów
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: no mój kumpel chad też ma podobne sytuacje i też ma kompas moralny właśnie. Ale bycie normikiem to lipa sam nim jestem 6/10 183cm i to nic nadzwyczajnego. Najlepsze byłoby bycie takim czadlitem 7/10, kobiety nie są tak zaborcze ale już robisz dobre wrażenie swoim wyglądem i bez problemów wyrywasz
  • Odpowiedz