Wpis z mikrobloga

Arabia Saudyjska jest ponoć zainteresowana ściągnięciem Joselu.
Czysto sportowo uważam że nawet mimo przyjścia Endricka i bardzo możliwe że Mbappe, to w kadrze i tak znalazłoby się miejsce dla gościa o profilu Joselu. Być może nie w wyjściowym składzie w półfinale Ligi Mistrzów, ale taki typowy harpagan, napastnik o charakterystyce otwieracza do konserw na pewno przyda się na te niżej broniące ligowe zespoły, ewentualnie jako wsparcie powietrzne w końcowych minutach.
Z drugiej strony, Joselu to gość który ma już swoje lata i w trakcie swojej kariery nie grał w topowych klubach, a co za tym idzie nie ma dziesiątek milionów na koncie. Jasne, na pewno wystarczy mu na życie w dostatku, ale ten rok czy dwa spędzone w Arabii mogą zapewnić podobny dostatek jego dzieciom na całe ich życie. Chyba tego że Joselu jest Madridistą nikt nawet nie będzie próbował podważać, bo nawet gdy grał gdzie indziej, to był jednym z nas. Niezależnie od tego jaką decyzje podejmie on i klub, cieszę się że byłem na tym statku od samego początku.
#realmadryt #bojowkajoselumato
ObslugaRadomskiegoLotniska - Arabia Saudyjska jest ponoć zainteresowana ściągnięciem ...

źródło: GL4O9LQWIAAl9J0

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Nawet po przyjściu Mbappe i Endricka, Joselu to dalej będzie jedyny gość w całej kadrze, który tak umiejętnie będzie potrafił pracować bez piłki między środkowymi obrońcami. Brazylijczycy i Mbappe szukają wyjścia na pozycję, dryblingu, 1 na 1, sprintu...

Tymczasem Joselu, gdzie by nie była piłka, czy to podczas budowania akcji skrzydłem, czy to podczas ataku pozycyjnego rywala, on ciągle przemieszcza się pomiędzy obrońcami rywali i ich zaczepia, zmienia ustawienie, rytm,
  • Odpowiedz
@red7000: uważam podobnie. Joselu to jest napastnik, którego zawsze chciałem mieć w Realu, a którego Florentino nigdy nie chciał dla mnie ściągnąć XD Druga połowa sezonu w jego wykonaniu nie jest już tak imponująca jak pierwsza, ale dalej broni się liczbami jak na rolę, którą pełni. Mam nadzieję, że mimo wszystko zostanie, ale również zrozumiem jeśli zdecyduje się odejść.
  • Odpowiedz