Wpis z mikrobloga

Niesamowite że moduł 3g/4g/5g jest tak cholernie prądożerny. Jak? Byłem na spacerze i słuchając muzyki przez słuchawki bluetooth z youtube i czytając książkę w ruchu, przez godzinę zeżarło mi 20% baterii.
Przed chwilą sobie poczytałem słuchając muzyki, dwie różnice teraz robiłem to chyba przez 20 minut i zamiast internetu mobilnego włączone miałem wifi. Zeżarło mi 4% baterii.
Jeszcze jedna różnica, może ma wpływ może nie.
Na spacerze choć świeciło słońce to było 10 stopni i zimny wiatr a teraz czytałem w domu.
Dla mnie to przerażająca różnica i jak mam tak się bawić to wyłączyłem tryb ograniczonego ładowania do 85% i odkurzyłem powerbanka jakby co jest wystarczająco mały żeby go ze sobą zabierać awaryjnie, tylko muszę wydajność jeszcze sprawdzić.

Podobną sytuację miałem wczoraj, z tym że telefon miał tylko 27% baterii pełnej jak go zabrałem.

#telefony #przemyslenia
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_Lucjan: 10 stopni to niska? Nie no jest różnica między modułem internetowym a wifi, nawet na google to piszą.
Ehh szkoda mi o tym gadać, nie przeszkadza mi codzienne ładowanie niby ale jak tylko sobie o tym pomyślę jak szybko zżera tą baterię to mi się słabo robi. Najwięcej wydaje się że to ekran zżera i naprawdę wyłączyłem i włączyłem już chyba wszystko co poprawia optymalizację baterii jednocześnie nie rezygnując z
  • Odpowiedz