Wpis z mikrobloga

Toksyk standardowo wjeżdża na głowę swojej partnerki. Mówisz jedno robisz drugie i cała ta jego uboga paleta słów. Chłop się dosłownie zesral o to że dziewczyna szła na plaży koło innego gościa i zaśmiała się z żartu jeszcze innego. XD ależ to trzeba mieć tekturową psyche. 3cia czy 4 dziewczyna woli wylecieć niż być z nim w parze ale do sterydowej główki dalej nic nie dociera. Serio niech już pali wroty bo jego wartość dodana do hotelu spadła do 0. Cała reszta robi content podczas biesiady a ten siedzi na utkanej #!$%@? i płacze bo Ada nie zachowała bezpiecznej odległości idąc plażą.
#hotelparadise
  • 10
  • Odpowiedz
@ZlodziejZapalniczek: wyobrażam sobie jaką ona musi mieć gonitwę myśli, że już nie może nawet myśleć logicznie przez ten nacisk z jego strony, a my ją tutaj tak oceniamy beztrosko. Mój były toksyk zakazywał mi w pracy nosić do białej marynarki w laboratorium spódniczki do kompletu. Był 35-stopniowy upał, nie mieliśmy w laboratorium klimatyzacji, a ja musiałam chodzić w długich spodniach. Przejeżdżał kiedyś koło mojego zakładu pracy na obrzeżach miasta, jechał na
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: o kierwa, to Twoje jedna dużo bardziej hardcorowe no ale mówimy o związku. Tutaj szacun dla jebnietej nieco Wiewióry bo wyczuła #!$%@? od razu i odpuliła (o co masz bartus ma ból dupy do dzisiaj). Nie wiem czy to kwestia tego że ta Ada jest tak bezdennie głupia czy tego, ze pseudo fejm zakrywa im oczy ale jakby ktoś mi powiedział po paru dniach znajomości, że mam #!$%@? to jest
  • Odpowiedz
@ZlodziejZapalniczek: na swój sposób toksyczny nieco ją początkowo otumanił, to normalna praktyka- najpierw same superlatywy, potem odizolować, a potem już yebac na łep i sterowanie jak się ma pod kontrolą ofiarę...to jest taki mini pokaz w pigułce jak działa toksyk....no i jak dziś wspomniała Ada według niej to w jakimś stopniu dla dobra programu
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: tak czy siak współczuję relacji (Tobie w sensie). Czas to najcenniejsze co mamy i sadeg tracić to na toksykow ale co zrobić. Życiowy parkiet bywa śliski.
Na przyszłość masz nauczkę by brać wykopka. Może i nie jesteśmy zbyt ładni ale za to mądrzy też nie, a dodatkowo nieco #!$%@?.
  • Odpowiedz
@ZlodziejZapalniczek: wiedząc że przed i po hotelu był z tą samą dziewczyną niby, może i w trakcie to może celowe działanie jak już się coś więcej zaczyna dziać, a może tak ma i tyle a szkoda, bo bez krzywych akcji był zabawny i fajnie się oglądało gdy było między nimi dobrze
  • Odpowiedz