Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mireczki przepraszam za moje wybuchy, ale naprawdę nie wiem co mam robić z moim synem. Ma dopiero 15 lat, a już kompletnie straciłem panowanie nad jego wychowaniem. Wszystko zaczęło się od tego cholernego TikToka... Od kiedy tam wszedł, coś mu się popieprzyło w głowie. Zaczął się ubierać jak typowy normik, ma długie włosy, które sam sobie przefarbował. Nie mogę uwierzyć, że to ten sam syn, którego wychowywałem przez tyle lat.

Na dodatek, jestem osamotniony w walce z tym dziadostwem. Moja żona, matka mojego syna, również złapała jebla TikToka... Coś ją chyba #!$%@?ęło w głowie tak samo jak syna. Ciągle robi jakieś głupie tańce, robi sobie zdjęcia jak typowa influencerka... To jest po prostu masakra!
Zaczynam się zastanawiać, czy to ja jestem kosmitą czy może w moim domu jest jakaś klątwa. Nie potrafię zrozumieć, jak tak szybko mogło zmienić się moje życie i życie moich bliskich. Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Jak sobie z tym radzicie? Proszę o pomoc... Naprawdę nie wiem co mam robić.

#pomocy #przegryw #problemy #pomozcie #mirkopomusz #zyciesmiercwszystkie #smutnazaba #tatacontent #macierzynstwocontent



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
Mireczki przepraszam za moje wybuchy, ale naprawdę nie wiem co mam robić z moim synem.


@mirko_anonim: na lajcie każdemu się zdarza - ale kontroluj to, naczy teraz jeszcze odpuszczę ale tak wiesz, warunkowo.
  • Odpowiedz