Wpis z mikrobloga

Jakie uzywane telefony z teleobiektywem mozna kupic do 2500zł?
(z przynajmniej roczną gwarancją)

Teleobiektyw z minimum 3 krotnym zblizeniem. Ale przydaloby sie hybrydowe 10

Wiem ze niby Google Pixel spelnia te wymogi, tylko obawiam sie w nim prądozernego procka, ktory drenuje baterie i sie grzeje

#telefony #android
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@modzelem: Mam P40 pro i juz troche mnie meczy to kombinowanie. Jakby dalo sie faktycznie doinstalowac natywnie GMS, to moze byloby git, ale nie wiem czy sie da. Ja uzywam Gspace i Gbox, czyli takie emulatory usług google. Troche to średnie, bo nie chce wszystkiego isntalowac z emulatora, bo dpalanie go dodatkowo zuzywa baterie i dluzej sie odpala, a wyszukiwanie apolikacji ktore mogą mnie zianteresowac *i ktorych nie zanam) najpeirw przez
  • Odpowiedz
  • 0
@modzelem: wole cos lepszego a uzywanego. Bo podejrzewam ze ma slabszy aparat niz moj obecny p40 pro, a nie chce robic regresu. Musialbym chyba Ultra kupic zeby było w miare dobrze
  • Odpowiedz
@essos: jak chcesz mieć wyraźnie lepszy aparat po P40PRO za 2,5k to będzie ciężko.
Ja niedawno zmieniałem P30PRO po miał już dosyć, ale aparat nadal dawał radę.
  • Odpowiedz
  • 0
@modzelem: 13T pro da rade kupic w tej cenie. Zastanawialem sie tez nad nim, ale rozne są opinie na necie, zazwyczaj niezbyt pochlebne, wiec nie wiem

A ten Oneplus daje rade? Jest znaczna roznica względem p30 pro?
  • Odpowiedz
Jest znaczna roznica względem p30 pro?


@essos: To jednak 5 lat różnicy. Praktycznie wszystko na plus.
Na minus brak IP68 (co w tej półce cenowej to nieporozumienie) i Aparat jest "tylko" bardzo dobry. Na zoomie takie s23u/s24u jest lepsze.
  • Odpowiedz