Wpis z mikrobloga

#pokemongo Nowe biomy kompletnie zarżnęły low-endowe urządzenia. Używałem do trade'owania i robienia party challenge Motki E13 z androidem 13GO po totalnym odchudzeniu (9 ikonek w app drawer), niestety aktualnie wywala gierkę po kilku chwilach, nawet nic nie robiąc. Łapanie pokemona to jakieś 5-10fps. Sam interfejs jeszcze w miarę śmiga, ale co z tego, skoro #!$%@? co kilkanaście sekund.

Trzeba rozejrzeć się za czymś mocniejszym. Na głównym telefonie (Moto G82) gra *jeszcze* śmiga jak burza, ale widzę już po 90% zajętego RAM (6GB) w trakcie rozgrywki.
  • 10
  • Odpowiedz
@shadyturtle ja to narzekam że mój zapasowy IP11 czasami klatkę złapie w pokemonach, a tu na takim sprzęcie ludzie grają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawda jest taka że im więcej aktualizacji tym gorzej to będzie działało na wiekowych sprzętach. Tak jak z każdym programem niestety. Trzeba wymieniać telefony ( )
  • Odpowiedz
@shadyturtle: Najtańsza motka. tzn do 1000zl ... kiedyś prym wiódł LG mialem 3 telefony, każdy dostawał updejty bezpieczeństwa lub do nowszego androida, służą mi do dziś. Teraz pałeczkę przejęła motorola. Tanie, wydajne i wspierane.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hunchbacked: Ja generalnie to lubuje się w Motorolach właśnie. Z LG (Optimus One, L5 II, L9 II) mam raczej słabe wspomnienia. Zmieniłbym po prostu swojego głównego fona (Moto G82), ale chciałbym czegoś mocniejszego, ze slotem na microSD + wymiary absolutny max 161x75mm i widzę, że dziś takich telefonów się już nie robi :C
  • Odpowiedz
  • 0
@Hunchbacked: Pomijając już ciemnego LCDka, na którym nic nie będzie widać w pełnym słońcu, to Ten mediatek ma układ graficzny 2x słabszy niż Adreno w Snapku 695. Doceniam próbę pomocy, ale widzę, że czytanie ze zrozumieniem w narodzie leży i kwiczy.
  • Odpowiedz
@shadyturtle: Myślałem że jesteś swój chłop, chodziarz pokemoniarz. tu dziękujesz tu mi ciśniesz.
Mam tą moto od 2 lat. Oczytałeś sie o ekranie. Rozumiem, też to czytałem "Czytałem" w słońcu sprawuje sie normalnie, nie trzeba do twarzy przybliżać, nic nie trzeba, mam jasność na auto i wywalone on sam robi co trzeba. Tak grafika jest słabsza, mało tego; ona w ogóle nie działała z benchmarkami na starcie przez co telefon został
  • Odpowiedz