Wpis z mikrobloga

Pytanie wykopowe.
Zdarzyło wam się kiedyś poznać kogoś przez internet, gdzie po dłuższej konwersacji okazuje się że jest to wasza "bratnia dusza" i rozmawia się wręcz idealnie?
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 14
@rastowy byłam w zwiazku z wykopkiem i po prostu po roku się rozeszliśmy, ale czasem komentujemy sobie wciąż wpisy (bo ja ciekawska co u niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)) a z drugim wykopkiem jestem już ponad rok w związku i właśnie obiera mi ziemniaki na obiad ()
@rastowy nieee, z pierwszym mieszkaliśmy dość daleko od siebie, ale wprowadził się do mnie, a z drugim obecnym dzieliło nas około 100 km to się wprowadzilam do niego xD
@rastowy: Poznaliśmy się na wykopie, później już pisaliśmy codziennie od rana... do rana, graliśmy w gry, gadaliśmy, wysyłaliśmy sobie linki, komentowaliśmy różne rzeczy i w przeważającej ilości różnych kwestii mieliśmy takie same poglądy. Znajomość trwała ponad rok, spotkaliśmy się nawet, było miło. Sam nie wiem czemu to się nagle urwało, po prostu raz jedno drugiemu nie odpisało na wiadomość i tak się już potoczyło kiepsko. Minął od tego czasu rok, niedawno