Wpis z mikrobloga

@drivent: mam nadzieję, ze Kosiniak bedzie siatkami konfiarzy wyłapywał jak robali i na przesmyk suwalski wysyłał. Mięso armatnie to ich rola
  • Odpowiedz
@klaz98: Ale spróbuj przynajmniej udawać, że nie jesteś antypolakiem XD Jeszcze się wojna nie zaczęła a ten już marzy o wysyłaniu Polaków na mielonkę :(
  • Odpowiedz
@klaz98: Żaden chłop oprócz Polaka ;) na tym właśnie polega bycie antypolakiem przykład wręcz klasyczny. Jakbyś nie zauważył moja wypowiedz była sarkastyczna szczerze brzydzę się sytuacją przedstawioną na filmie który podlinkowałem. Śmieszne natomiast jest to, że płacz na tagu z tego powodu rozpoczął się dziś z tej prostej przyczyny, że sytuacja widoczna na filmie zaczęła dotyczyć również osób które się tu udzielają. Olki tego nie dostrzegą ale ta sytuacja i związany
  • Odpowiedz
@drivent: jak będzie wojna to mam nadzieję, ze kazdego polaka konfederate i inne prawicowe gówna wyłapią. Sam chętnie pomogę dopilnować, żeby prawicowcy pierwsi krew przelali


@klaz98: a ty wtedy pójdziesz nadstawić dupę ruskim żołdakom neuropko?
  • Odpowiedz
@klaz98 że jesteś idiotą to już się ładnie przedstawiłeś, ale jeżeli aspirujesz do miana myślącego lewaka (oksymoron :)), to poczytaj dlaczego nacjonalizm jest pozytywnym zjawiskiem w przypadku konfliktu. Bez pozdrowień, śmieciuszku.
  • Odpowiedz