Wpis z mikrobloga

  • 11
@w9rT_wv_bIAn37l: przecież to potężny ekspert, wie co się dzieje w kuluarach sejmowych, ma przecieki od posłów na priv, negocjuje prywatne lokaty z dyrektorami banków, sugerujesz że to autystyczny wykopek z manią wielkości i zaburzeniami emocjonalnymi?
  • Odpowiedz
@wypopekX: nie znam człowieka, ale to czy ktoś np. ma dużą wiedzę lub zdolności pisząc komentarze przed monitorem nie ma żadnego przełożenia na zdolności do publicznych wystąpień. Przykładowo, większość dobrych programistów nie nadaje się do kontaktów z klientami i negocjowania umów, choćby dlatego że na co dzień tego nie robią i nie mają z tym doświadczenia.
W telewizji nie ma zwykle miejsca na rzeczowe i spokojne przedstawianie argumentów, często liczą się
  • Odpowiedz
@w9rT_wv_bIAn37l: Mick dostał możliwość zrobienia tego w sposób anonimowy, jeśli tak mu zależy na tej sprawie to nigdy wcześniej nie miał okazji by zrobić coś więcej ku temu. Mógł się elegancko przygotować, zrobić notatki i wyrecytować co chciał.
  • Odpowiedz
Mick dostał możliwość zrobienia tego w sposób anonimowy


@MichauDelendaEst: i jak to sobie wyobrażasz, pokazują z jednej strony świetnie przygotowanego telewizyjnego wyjadacza z makeupem, ubranego w elegancki garnitur mówiącego z pełną powagą i przekonaniem swoje stanowisko, a z drugiej strony zakrytego czarnym paskiem gościa, który pierwszy raz jest przed kamerą. Tak, z pewnością przekonałby widzów do swojego stanowiska.

Mógł się elegancko przygotować, zrobić notatki i wyrecytować co chciał.


@MichauDelendaEst: i
  • Odpowiedz
@MichauDelendaEst: jedni chodzą, inni nie, jednym daje, innym nie.
Jeśli mi na czymś zależy i wiem że nie mam do tego predyspozycji to tego nie robię, tylko komuś zlecam. Są ludzie którzy wolą sami iść do sądu zamiast zatrudniać prawnika i pewnie jakiemuś procentowi się udaje, co nie zmienia faktu że nie koniecznie jest to rozsądne.
  • Odpowiedz
  • 1
okazują z jednej strony świetnie przygotowanego telewizyjnego wyjadacza z makeupem, ubranego w elegancki garnitur mówiącego z pełną powagą i przekonaniem swoje stanowisko, a z drugiej strony zakrytego czarnym paskiem gościa, który pierwszy raz jest przed kamerą. Tak, z pewnością przekonałby widzów do swojego stanowiska.


@w9rT_wv_bIAn37l: ale skąd założenie, że byłaby jakakolwiek druga strona? Nic takiego nie było w formie podanej przez Siryka. Po prostu mógłby się wypowiedzieć.

Poza tym śmieszy mnie,
  • Odpowiedz
ale skąd założenie, że byłaby jakakolwiek druga strona? Nic takiego nie było w formie podanej przez Siryka. Po prostu mógłby się wypowiedzieć.


@wypopekX: to co to miałby być za program, jakieś orędzie chyba. Po pierwsze nie wiesz jaka miałaby być formuła, po drugie każde rzetelne dziennikarstwo zakłada przedstawienie opinii różnych stron.

Poza tym śmieszy mnie, ze próbujesz ustawiać temat w sposób


@wypopekX: nic nie próbuję ustawiać, podkreślam ponownie, że nie
  • Odpowiedz
@wypopekX: i teraz plot twist. A moze mick to tak naprawde jeden z najwiekszych deweloperow ( ͡° ͜ʖ ͡°) specjalnie pisal o spadkach, zeby moc sprzedawac drozej? Albo ma z 30 mieszkan na wynajem i nie chcial zeby mu ludzie na swoje odchodzili?
Gdybym tak mial to tez bym tak pisal, zebyscie wytrzymali dwa tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Po pierwsze nie wiesz jaka miałaby być formuła


@w9rT_wv_bIAn37l: "nagranie anonimowe" - Siryk to powiedział. Nie ma mowa o żadnej konfrontacji, dopisujesz to sobie. Poza tym bronisz go bardziej niż on sam broni siebie, on napisał "nie dzięki xD" - co należy czytać, że ma #!$%@?. A ty wymyślasz, że stres, że coś tam

wyrażam swoją opinię na temat tego co miałoby wnieść do sprawy wystąpienie telewizyjne jakiegokolwiek wykopka bez doświadczenia
  • Odpowiedz
"nagranie anonimowe" - Siryk to powiedział.


@wypopekX: i oczywiście znasz program TV z formatem pt. Witamy w dzisiejszym programie, oto nagranie anonimowego człowieka: nagrana wypowiedź, dziękujemy, do zobaczenia.

A skąd wiesz, że nie ma doświadczenia w publicznych wystąpieniach? Znasz go osobiście i wiesz, że nie ma? Bo nic takiego nie padło.


@wypopekX: bo większość wykopków, szczególnie bordo takiego nie ma, chyba że wiesz coś o czym ja nie wiem
  • Odpowiedz
  • 0
i oczywiście znasz program TV z formatem pt


to kanał na youtube, nie tv

bo większość wykopków, szczególnie bordo takiego nie ma


@w9rT_wv_bIAn37l: problem w tym, że ten troll nie tylko nie ma społecznego skilla, ale po prostu nie ma dość wiedzy i intelektu, żeby bronić swoich poglądów. Mógłby to nawet napisać. Tyle, że to #!$%@? debil, który pozuje na zorientowanego w temacie a jak traci możliwość dodawania na czarną i
wypopekX - > i oczywiście znasz program TV z formatem pt

to kanał na youtube, nie tv...

źródło: farmazon

Pobierz
  • Odpowiedz