Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KingaM: Mnie po prostu tylko bawi naiwność ludzi którym się wydaje, że ten wieczór jest najważniejszy w ich życiu i ta cała napinka wokół tego wydarzenia, zapisywanie się do grupek WESELE 2029 KURŁA! XD przerost formy nad treścią, a później się okazuje że Mariusz miał chwile słabości z koleżanką i rozwód po 6 miesiącach
  • Odpowiedz
7. Niby pałac, ale muzyka disco polo, do tego zakątek ze swojskim jadłem aka kiełbaska, smalczyk, ogóreczek.


@KingaM: 7a) następnego dnia sraczka i zatrucie pokarmowe u połowy gości, bo większość wędlin kręcona gdzieś w stodole bez żadnego spełnienia norm
  • Odpowiedz
@KingaM: No tak, bo lepsze na pewno są wesela na zachodzie (chociazby w Holandii) na których goście jeszcze sami sobie muszą kupować coś do jedzenia bo by przymierali głodem xDD (niestety byłem raz na takim) ogólnie stypa i klimat raczej spotkania wigilijnego niż wesela. Wiem ze odpisuje na pastę, ale bawi mnie ta ojkofobia ludzi którzy przyjechali z wiochy do wiekszego miasta, zarabiają 5k w korpo i nagle wszystko co Polskie
  • Odpowiedz