Wpis z mikrobloga

  • 0
@magnussen jeśli ten termoton, to najtańszy paździeż z jakiego deweloperzy budują, to IMO warto dopłacić. Miałem kiedyś porównanie, jak kułem pod kable i skrzynkę u siebie (winerberger) i u dewelopera (pewno jakiś najanszy) i różnica była ogromna. Ten tani to ścianki wewnętrzne praktycznie w palcach mogłem odłamywać, u mnie był zauważalnie twardszy. I może dlatego nigdy też nie miałem problemu z powieszeniem czegokolwiek (szafek, drążka do podciągania, haczyków itp.) a wszędzie narzekają,
  • Odpowiedz
@magnussen: ja przy porothermu to juz bym zastanowił sie nad dryfix lub profi. sa dużo równiejsze a estetyka i szybkość na dużym plusie. Jak zwykłe na zaprawie to nie wiem czy bym brał. Jak kupowałem to niebyło tak wielkiej różnicy, gdzieś na poziomie 40 % ale w z profi dostałem klej który tez nie nie jest
  • Odpowiedz
@magnussen: miałem parę w rękach, porotherm wygrywa, jest namniej kruchy i ma najgrubsze ścianki, a także dokładniejsze ma wymiary. Sprawdzaj też długość pustaka bo niektóre są sporo krótsze i stąd mają "niższą" cenę.
  • Odpowiedz