Wpis z mikrobloga

#cs2 #csgo zaczynamy resident sleeper tournament czyli ESL Pro League. Nie lubię tego turnieju - zakała terminarza. Nudny, za długi, za dużo kiepskich drużyn, zbyt mało elitarny i nie rozgrywany przy publiczność. Są jakieś zalety tego turnieju oprócz dużej puli nagród i bycia częścią IEM Grand Slam?
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@vasos A brak publiczności to wada? Jak dla mnie zaleta, irytowało mnie to, że publiczność drze jape jak ktoś jest blisko kogoś i to działa jak pseudo wh.
  • Odpowiedz
  • 0
@Goglez: wyobrażasz sobie playoffy majora bez kibiców? Dla mnie duże turnieje bez kibiców nie mają sensu. Counterstrike od wieków jest eventowy.
  • Odpowiedz
@vasos:

Counterstrike od wieków jest eventowy


Otóż to, niezmiernie drażni mnie jak wiele aktualnych turniejów jest zwykłym nudnym wydarzeniem. Pierw zazwyczaj kilka-kilkanaście dni playinów, gdzie gracze są pozamykani w jakichś sterylnych halach i poza ekipą z produkcji to tam nikogo nie ma, by potem dostać jakieś ochłapy w postaci dwóch dni playoffów, z czego to nie będą nawet cztery ćwierćfinały, tylko dwa, bo dwie ekipy powędrowały bezpośrednio do półfinału. Może mam
  • Odpowiedz
  • 0
@vasos

wyobrażasz sobie playoffy majora bez kibiców? Dla mnie duże turnieje bez kibiców nie mają sensu.


Publika ma swój urok, ale jej brak ma dla mnie większy sens niż pozwalanie na to, żeby się darli w kluczowych momentach, już lepiej żeby siedzieli cicho w czasie rundy jak w snookerze niż byli jak lustro ekranu głównego i służyli za bieda czity.
  • Odpowiedz