Wpis z mikrobloga

@Pethaf: Ja to tak szczerze napiszę, że nic do tego akurat nie mam jak on sobie śpiewa na festynach, na karaoke czy na imprezach. Widać, że tam robi to szczerze, dla zabawy i jest to nawet w porządku. W moim przypadku denerwuje mnie jego sztuczność i brak szczerości na jego filmach. On nawet jak śpiewa i siebie na filmach, to widać że robi to na silę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@JAJAnek słuchałem dzisiaj piosenki którą nagrał dla niego jego tata. Jest wzruszająca. Zrobiło mi się przykro, że się z niego nabijałem. Odechciało mi się go oglądać i krytykować. Jest chory i cierpi z powodu zaburzeń osobowości więc to nic dziwnego, że za wszelką cenę chce się pokazać z najlepszej często fikcyjnej strony.
  • Odpowiedz
@Pethaf: Yanek mógl iść tá drogą i byłoby ok. Ale wolał kopiować innych, wywoływać sztuczne dramy, kłamać, manipulować i wyłudzać. Do tego on w ogóle nie słucha podpowiedzi, wszystkich nazywa hejterami a jak sam hejtował Korsira i Adiego, to albo usunął filmik albo powiedział że żartował. Brak pomysłu na siebie, brak normalnej pracy aż do całkowitej niezależnosci jeśli chodzi o YT i jest tu gdzie jest. Do tego te mędrkowanie, filozoficzne
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 0
@Zoltafik jak już faktycznie skończyły mu się pomysły to niech chociaż kopiuje zagranicznych youtuberów którzy coś sobą reprezentują a nie ten polski chlew żebraków chorych psychicznie.
  • Odpowiedz