Wpis z mikrobloga

  • 0
@ATAT-2 Czasami sobie chodzę do takiej pracy sezonowej żeby dorobić parę groszy jak u siebie mam przestój i ostatnio przyszedł do nas młody chłopaczek tak z 22 lata, dostał właśnie szpadel i jego zadaniem było sadzić małe drzewka. Aż żałuje że nie zrobiłem zdjęcia jak "pracował". Na kolanach trzymał tą metalową część i kopał dołki jak łopatką... Będę musiał mu podesłać ten poradnik
  • Odpowiedz
bo jak stary nie pokazał to potem ciężko się samemu pewnych rzeczy nauczyć :P


@pilot1123: Jak się ma srakę zamiast mózgu to może i tak. Jeżeli ktoś, kto trzyma szpadel, wbija go w zimię na kilka CM i nie przechodzi mu przez głowę by w jakiś sposób dobić głębiej te narzędzie, np. poprzez użycia syry to nie wiem, raczej nadaje się tylko na wojne
  • Odpowiedz
@le1t00: wyobrażam sobie że jak nigdy nie miałeś nic wspólnego z ziemią (całe życie w bloku, cała rodzina też) i wymyślisz sobie jakiś ogródek/działkę, to wcale nie musi być takie proste.
Po pierwsze musisz skądś się dowiedzieć że są różne rodzaje łopat, grabi, motyk, różne rodzaje pił itd itd. Oczywiście to jest do ogarnięcia, ale czasem człowiek zrobi głupie błędy
  • Odpowiedz
@pilot1123:

wyobrażam sobie że jak nigdy nie miałeś nic wspólnego z ziemią (całe życie w bloku, cała rodzina też) i wymyślisz sobie jakiś ogródek/działkę, to wcale nie musi być takie proste.


W życiu nie wpadłbym na taki pomysł bez pomyślenia na temat wykonania xD

Po pierwsze musisz skądś się dowiedzieć że są różne rodzaje łopat, grabi, motyk, różne rodzaje pił itd itd. Oczywiście to jest do ogarnięcia, ale czasem człowiek zrobi
  • Odpowiedz