Wpis z mikrobloga

#kononowicz Na tagu #f1 była tradycja akcji postowania obrazków nawiązujących do podobieństwa Kubicy i Koterskiego nazywana koteriadą. Trwało to z reguły jeden wieczór/noc. Można śmiało powiedzieć, że w pewnym sensie podobna, ale znacznie dłuższa akcja trwa na tagu bożym - centauriada (a może centauralia bo trwa to dłużej???). Jak myślicie, mirasy bandyckie, ile to potrwa? #patostreamy

Ile jeszcze potrwa centauriada?

  • jeszcze tydzień 11.1% (10)
  • jeszcze 2 tygodnie 6.7% (6)
  • jeszcze 1 miesiąc 2.2% (2)
  • już nigdy nie ustanie 80.0% (72)

Oddanych głosów: 90

  • 10
  • Odpowiedz
będziecie dreczeni do końca waszych nedznych zywotów


@asd-asdorygnial: nie wiem jak inni, ale w świetle praktyk jakie uskuteczniają ludzie z tzw. mlecznej ekipy ja po takiej wypowiedzi czuję się realnie zagrożony, a że groźba jest bezprawna no to coś tam coś tam, do usłyszenia w przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@asd-asdorygnial: nigdy nie spotkały mnie żadne negatywne konsekwencje wywiadówki, ale to już efekt wypracowania sobie szacunku u rodziców uczniów, u których jestem wychowawcą. Doświadczenie, autorytet i pewność co robić z nietypowo-trudnymi uczniami, których zawsze niezwłocznie odsyłałem do szkół specjalnych. No ale to nie czas i miejsce na wykład z pedagogiki
  • Odpowiedz