Wpis z mikrobloga

#blackpill
Uwielbiam słuchać jak normie mówią, że po 25 lvlu nic się nie zmienia. Otóż zmienia się. Po 25 lvlu Julka już przepeklowana zaczyna rozglądać się za providerem i zaczyna liczyć. A po 30 stce to już czysta kalkulacja, kosztów i korzyści z jakiegokolwiek związku. Dla Chadów, co peklowali od szkoły średniej to nic się zasadniczo nie zmienia, bo bierze potem na chatę Julkę, z tych co i tak peklował, więc bez różnicy.

Ale dla manleta to jest potwarz. Nie stał w żadnej kolejce przez całe życie, a nagle znalazł się na jej końcu. Brak godności i szacunku do samego siebie. On potem #!$%@? na utrzymanie domu, samochodu, a ona wieczorami siedzi na Netflix i jak ta z Titanica rozmyśla nad Chadami z dawnych lat.

Ale każda ci powie, że nie ma wszystko żadnego znaczenia co było kiedyś, teraz, po 30, masz szansę na "dojrzały i poważny związek" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 23
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: ta kazda rozowa co jej sie marzy dojrzaly i powazny zwiazek wroci do czada, gdy ten w danym tygodniu nie ma kogo peklowac. Kobiety powinny dostac to na co zasluguja, ale stada facetow co im sperma uderzyla do glowy bedzie za nimi latac.

Jak suka nie da to pies nie wezmie. Slut shaming to to co trzymalo spoleczenstwo w kupie. Teraz kobiety sie rochaja na lewo i prawo. A dodaj
  • Odpowiedz
Uwielbiam słuchać jak normie mówią, że po 25 lvlu nic się nie zmienia. Otóż zmienia się. Po 25 lvlu Julka już przepeklowana zaczyna rozglądać się za providerem i zaczyna liczyć. A po 30 stce to już czysta kalkulacja, kosztów i korzyści z jakiegokolwiek związku.


@Luke_Skywalker88: to się ciesz z tego zamiast marudzić. Jeżeli jesteś za brzydki i za mało przebojowy aby ru*chać Julki 20 letnie sprężynki no to poczekaj trochę ąz
  • Odpowiedz
@Redicle: może i przegrywy ale to ty jesteś tym przyklejonym do szyby salonu mercedesa i tupiesz noga placząc, żę świat jest okrutny bo musisz zaraz biec na PKS powrotny na swoją wieś zamiast wsiaść w nowe auto i jechac bolcowac Julke ;)
  • Odpowiedz
Ale każda ci powie, że nie ma wszystko żadnego znaczenia co było kiedyś, teraz, po 30, masz szansę na "dojrzały i poważny związek" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Luke_Skywalker88: jeszcze beda ci wcisac, ze to jest cos znacznie wartosciowszego niż te głupiutkie szczeniece miłości XD
Wiadomo powazny związek, w którym jedyny kalendarzyk jaki
  • Odpowiedz
może i przegrywy ale to ty jesteś tym przyklejonym do szyby salonu mercedesa i tupiesz noga placząc, żę świat jest okrutny bo musisz zaraz biec na PKS powrotny na swoją wieś zamiast wsiaść w nowe auto i jechac bolcowac Julke


@anakhin: o nie mój drogi - w tej metaforze to Ty jesteś właścicielem pełnoprawnym dacii duster 10 letniej i się śmiejesz z typka co nie ma prawka, bo to takie zabawne,
  • Odpowiedz
może i jest już ta ducia wiekowa, może i ją rdza lekko tam od dołu zjada - ale tyle wspaniałych chwil razem, a jak koło jej poszło na wycieczce w Chorwacji haha oj co to są za wspomnienia


@Dietetyq: za to kwieciste porównanie przyznam CI racje i zakończę tą dyskusje ;)
  • Odpowiedz
@anakhin właśnie dzięki cuckoldom z twoimi poglądami mamy taką sytuację na rynku jaką mamy - Julki prują się jak dzikie bo przecież gdzieś tam siedzi ciota, to ją przygarnie i "ustadkuje". On będzie tyrał na większość, i utrzymywał co osiągnął, a ona będzie siedzieć i rozmyślać o Alvaroxd

Nie każdy chce mieć Mercedesa, większości wystarczy nowa skoda, toyota, czy inne auto średniej klasy. Mało który mężczyzna jest tak wybredny, jak kobieta.

Btw
  • Odpowiedz
Julki prują się jak dzikie bo przecież gdzieś tam siedzi ciota, to ją przygarnie i "ustadkuje".


@Luke_Skywalker88: no generalnie to jest idealne rozegranie dla nich. Bawic sie ile sie da w nadzieji na zlapanie top samca bo zawsze zawsze bedzie czekal na nia jakis beciak, ktory cale zycie spedzil na rozwoju osobistym by przygarnac ex-julke pod 40
  • Odpowiedz
@anakhin: nie ruchające przegrywy incele mogliby być szczęśliwi, mieć partnerki i uprawiać seks gdyby tylko pogodzili się z tym, że nigdy nie będą traktowani jak chady. Jednak nadopiekuńczość matki w dzieciństwie, wychowanie przez Disneya i social media i emocjonalny brak ojca powoduje, że mają narcystyczne rysy, zaburzenia osobowości i szukają poklasku. Na oglądali się w telewizji i internecie idealnych relacji, gdzie kobiety są zapatrzone w mężczyzn i twraz chcą takiego samego
  • Odpowiedz
@greenbong czyli razem z kolegą podzielacie zdanie, że nawet nie wolno oczekiwać żadnej sympatii od tej waszej sflaczałej, przeruchanej Julki bo ona należy się tylko chadowi. No i to prawda, bo każda kobieta będzie wami gardziła i traktowała jako ciotę, który będzie utrzymywał ją i bękarta, bo załatwi sobie lepsze nasienie nóż wasze xd

Ja #!$%@? kto was tak wykastrował? Te Julki, które będziecie utrzymywać będą miały więcej teścia niz wy xd
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: gościu co ty mi tutaj próbujesz wmówić xddd? Sram na takich przegrywow jak ty. Nigdy nie posmakujesz życie, umrzesz płacząc w poduszkę. Jestem typem który mimo 165cm wzrostu i takich zakoli że e wieku 24 lat zacząłem się golić na łyso zruchałem na tinderze ponad 40 kobiet, ostatnio umawiam się z 19 latka wpatrzona we mnie jak w obrazek. Ruszyłem dupsko i nie dałem sobie wmówić że jestem przegrywem i
  • Odpowiedz
le widzisz, że goście, którzy zgubili jaja jak anakhin wciąż traktują ją jako nagrodę i boginie, na której zaimponowanie pracowali całe życie, gdy ona "bawiła się"


@Luke_Skywalker88: Tutaj podziękowania dla redpillowych odklejeńców, którzy kultywują grindowanie wszystkiego żeby zdobyć kobietę xD. Przyznaję, to był dobry pomysł biznesowy bo pasuje z obecną strategią kobiet. Faceci myślą, że grindowaniem zwiększyli swoje SMV realnie zwiększając swoje BBMV, a kobiety dalej zadowolone bawią się w najlepsze
  • Odpowiedz