Wpis z mikrobloga

#wroclaw #nieruchomosci #dom #marketing #januszebiznesu
Pani Sylwia to fachowiec jest. Pewnie jej chlop to wielki, POTEZNY deweloper. A ona ma telefon i sie zna na marketingu. Zrobila ogloszenie.
Ch... ze interpunkcja u niej kuleje. Nic z tego ze wali bledy ortograficzne i stylistyczne. Wazne ze robi to z serca i wizji przyszlych zyskow.
Pewnie na telefonie poczela opis, tak to nie latwe sam przyznam. Ale jej tak wygodnie i tak "nowoczesnie". Taka oferta wzbudza zaufanie na tyle duze ze wplacam calosc z góry.

A co do budynku to porazka, kto to kupuje? Dwie wieksze kawalerki i to na 2 osobnych pietrach gdzie schody jeszcze zajmuja miejsce.
Plus mala dzialeczka a sasiad tak blisko obok. Zart.
marsjanin2012 - #wroclaw #nieruchomosci #dom #marketing #januszebiznesu
Pani Sylwia t...

źródło: deweloperka po polsku

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@the_good_guy: tu akurat jest segment 85m2 ale to dwa poziomy ma. Garaz, miejsce na "graty"? Nie ma. I jak patrze to jakies zadupie jest w dodatku, cena tez z dupy jak na takie zadupie. Jak sie nie przylozyli nawet do poprawnej oferty to tym bardziej do budowy ( ͡º ͜ʖ͡º)? Rzutow budynku tez nie doswiadczysz, pewnie na telefonie przerosl ja PDF, ale mogla zrobic screena ekranu
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: nie wyślepiłem tego, za mała grafika ;) Ale ten brak garażu i brak jakiegokolwiek pomieszczenia gospodarczego to też bolączka typowa dla mieszkań wydzielanych w szeregowcach. Gdzie ci ludzie będą trzymać rowery i inne graty? Mam wrażenie, że takie inwestycje za kilka lat to będzie śmietnik i zagłębie sąsiedzkich waśni
  • Odpowiedz
@the_good_guy: pod Wro pelno tego, wydzielaja miejsce pod schodami, okratowane. Schody na 2 poziom. Deszcz, mroz i masz tam cos trzymac. Garazu brak = garaz jest dla zarzadu panie Areczku, dla pana tylko schowek na miotly. Znajomy szukal dzialki budowlanej i tego sie bal, jak kilka pustych obok to zaraz jakis janusz deweloper posadzi mu obok takie gowno.
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: u moich znajomych, którzy zbudowali dom jaki jedni z pierwszych w swojej okolicy, właśnie to się dzieje. Dookoła były działki pod zabudowę jednorodzinną, a teraz jak grzyby wyrastają szeregi dzielone na mieszkania. Oczywiście każde mieszkanie to 2 samochody + co jakiś czas goście, więc zrobiło się gęsto
  • Odpowiedz
@notBart: tutaj będzie wesoło, bo z tyłu za tą szeregówką będzie lecieć trasa S8 do Łagiewnik, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego i studium drogi oraz po drugiej stronie szeregowca ma budować się kolejne centrum logistyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MaJeM0 wydaje mi się, że ten zjazd będzie przed rondem od strony s8 (przed Magnicami - nie za). Chrzanów mocno się rozbudował nowymi domami, sensowniej chyba kawałek szybciej, gdzie nic nie ma. No ale może masz jakieś nowsze info.
  • Odpowiedz
@notBart: szeregówka z Twojego foto należy do tzw. osiedla Nowe Kobierzyce i administracyjnie należy do wsi Kobierzyce pomimo, że bliżej jej do Chrzanowa właśnie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Takie kuriozum.
  • Odpowiedz