Wpis z mikrobloga

  • 3
@malydomek: ale prosze grzeczniej, bo wysle list do twojej trolowni na savushkina w petersburgu i do 9. maja jeszcze cie zdaza wyslac na szturmowanie czasiwego jaru. A upa to wiadomo co i wiadomo czym
  • Odpowiedz
@robertkk: To skamlenie tylko pokazuje jak bardzo przegrywacie tą wojnę. Wróciłem na tag po roku dyskusja wywiązała się z jedną osobą reszta płacze i kwiczy. W sumie się nie dziwię daliście się zrobić w balona i umieracie codziennie setkami do tego wielu z was (być może rodzina) nie może wydostać się z kraju. Ale zrozumcie Olki jesteście daleko za Polakami jeśli chodzi o kulturę wypowiedzi. Każdy Polak który tu zajrzy wie,
  • Odpowiedz
@robertkk: Poza tym spokojnie za godzinę mi się znudzi więc nie musisz się troszczyć o bana jutro ktoś inny się z was ponabija Olki. Tak z ciekawości jak uciekliście z upainy? Woda w rzece była ciepła? HAHA
  • Odpowiedz
Wróciłem na tag po roku dyskusja wywiązała się z jedną osobą reszta płacze i kwiczy.


@malydomek: A, ktoś sobie o tym koncie przypomniał po prostu? ruskie trole nigdy nie zawodzą, nawet sami się przyznają do "uśpionych" kont które od czasu do czasu na chwilę są aktywowane, a potem odpowiadający za kilka kont o nich zapomina, przychodzi nowy i od nowa.
  • Odpowiedz
  • 3
@malydomek: nie bede ci tlumaczyc bo to sa oczywiste rzeczy dla kazdego spoza rosji xD popros wujka wladka zeby ci w runecie odblokowal youtube to sobie obejrzysz np dokument o zbrodniach w buczy xD
  • Odpowiedz
@Mitur: Tak tak Olek wiem, że u was za te komentarze są odpowiedzialne tylko farmy troli reszta obywateli jest zbyt zajęta uciekaniem przed komisarzami wojskowymi ale u nas w Polsce Internet służy do dzielenia się własnymi przemyśleniami ewentualnie do naśmiewania się takich przygłupów jak ty.
  • Odpowiedz