Wpis z mikrobloga

Bylam wczoraj na spacerze po okolicy
Jak można puszczać wielkie psy typu mały szczur bez instynktu samozachowawczego bez smyczy, jak można jakiegokolwiek psa puszczać bez smyczy na chodniuku ogólnodostępnym xD
Idzie taka paniusia z dogusiem na którego uwagi nie zwraca
Ja idę z moim psem cwelem na smyczy, mój pies jest nastawiony raczej niechętnie do innych psów to postanowiłam przejść na drugą stronę ulicy i to w dość dużej odległości żeby nie zwrócić uwagi pimpka babki
A pies tej baby pobiegł do nas xDD podszedł do mojego, ja już obesrana staram się odgonić obcego psa krzycze do baby zeby go zabrała ona #!$%@?. Ja cały czas starałam się zrobić dystans.
Maly pimpek zaczął warczeć na mojego psa, zaczęli się tak napierdzielac że myslalam że zaraz mój zagryzie tego pimpka xD To ja kopa w psa obcego zaszokowana, biorę mojego na ręce i #!$%@?. Moje bydle z 20 kg waży xD Żałuję że wcześniej nie wzięłam go pod pachę i nie zaczęłam spieprzać
Ogolnie to nic sobie nie zdarzyli zrobic, ale się i tak przestraszyłam

  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@MrMas podoba mi się to w snach że nie ma ograniczeń co do siły, pamiętam jak mi się kiedyś śniło że na lajcie się podciągam 10 razy i az spróbowałem tego dnia, ledwo 5 :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Emble ja się tym interesowałam jak bylam młodsza, ale trafiłam na kanały gdzie jakis teorie dawali że możesz już nie wrócić do normalnej świadomości Xd i się przestraszyłam mając 14 lat
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Emble aż sobie przypomnialam jak bylam w podstawówce i mi się przydazyl xD takie leżysz jestes przerażony bo nie możesz się ruszyć ani nic powiedzieć i w koncu zaczynasz krzyczeć po rodziców bo potwór w pokoju jest xD
  • Odpowiedz
  • 1
@MrMas ja to pamiętam że mi mega zaczęło seducho napieprzać a ruszyć się nie mogłem więc mega stres, w końcu po usilnych staraniach udało się ruszyć palcem u nogi i wtedy cała reszta się wybudziła, jak komputer po załadowaniu systemu
  • Odpowiedz