Wpis z mikrobloga

Wpis o nowym energy-drinku Buddy i Boxdela (ten od ruchania 14-latek) "DOZE" po 1,5h był już w gorących, ale przy dokładnie 425 plusach i 82 komentarzach nie spodobał się sponsorom i moderacja dostała przykaz, żeby go usunąć.

Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować


Regulamin Wykopu jasno mówi:
1. Nie będziesz miał bogów cudzych przed Buddą
2. Nie będziesz brał imienia Boxdela swego nadaremno
3. Pamiętaj, abyś paliwo na Orlenie święcił
3. Czcij Żyda swego i Ukrainkę swoją
5. Nie zabijaj.
6. Nie cudz...

Chciałem z tego miejsca przeprosić Boxdela, Buddę, Orlen, moderację i wszystkich sponsorów. Przepraszam i już więcej nie będę łamał dekalogu Wykopu.

Nie wolno krytykować Fame MMA. Nie wolno potępiać seks-workingu na #onlyfans

Złamiesz dekalog? Cyk, usuwamy za "nieprawidłowe tagi".
PAMIĘTAJCIE, ŻE #wykop TO PORTAL, KTÓRY TWORZĄ UŻYTKOWNICY

A może na tagu #onlyfans dopuszczalne są tylko cycki i seksoferty szonów? Nie wiem

#moderacjacontent #pracbaza #niewiemjaktootagowac #zalesie #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi
SebastianDosiadlgo - Wpis o nowym energy-drinku Buddy i Boxdela (ten od ruchania 14-l...

źródło: wykop to portal ktory tworza uzytkownicy

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • 1
@Horvath Pewnie ktoś to zgłosił jako nieprawidłowe tagi i mod przyklepał nie zwracając na to uwagi. Gdyby tagów którychś brakowało (tylko których w tym przypadku?) to by je dodali, a nie usuwali wpis. Co jakiś czas są płacze we wpisach i znaleziskach politycznych, że im modzi tag polityka dodali.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SebastianDosiadlgo: spoko, odkryłem kiedyś dość dużą aferę i opublikowałem ją na Mirko, pojawiło się dużo osób które były poszkodowane i które dowiedziały się o co chodzi, powstała nawet o tym grupa na Facebooku i wiesz co? Firma o której była mowa jako zielonka pozgłaszała wpisy użytkowników na wykopie, znając życie posmarowała, no i wszystko zleciało z rowerka A tag aktualnie jest pusty :)
  • Odpowiedz
Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować


@SebastianDosiadlgo: Gówno prawda, nami rządzi papież. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłop od śmieszków z Buddy i Boxdela przeszedł do spisku ukrożydomasonerii. Co to za odłam szurii?
  • Odpowiedz
Złamiesz dekalog? Cyk, usuwamy za "nieprawidłowe tagi".


@SebastianDosiadlgo: Wpis został usunięty z powodu ostatniego akapitu, a więc z powodu wulgarnych i obraźliwych treści, choć kilka zgłoszeń dotyczyło też błędnie otagowanej treści, dlatego taki powód możesz zauważyć w swoim podsumowaniu. Teorie o usuwaniu komentarzy na zlecenie kogokolwiek, są błędne. Usuwamy treści tylko wtedy, gdy naruszają regulamin serwisu lub polskie prawo. W każdym innym przypadku zgłoszenie jest odrzucane.

Zapraszamy do zapoznania się:
Regulamin
  • Odpowiedz