Wpis z mikrobloga

@OlaKordasOfficial: zwrot za pomoc z Niemiec
Niemcy tak załatwiają interesy

widać, żęto nie jest prywatny import ale jakieś "flotowe" zamówienie,
czyli panie Zełeński, oczywiście, damy kasę i pomoc ale pod warunkiem, że ministerstwo i sztab kupi od nas 100 nowych meroli
  • Odpowiedz
  • 10
@OlaKordasOfficial bo ta wojna to jeden wielki farmazon xD oni tam tluką się już od Donbasu, teraz tylko troche intensywniej. W Kijowie kwitnie imprezowe życie, w Odessie deweloperzy stawiają nowe bloki xD
  • Odpowiedz
@malydomek: Polski język jest bardzo trudny kolego zgadzam się z tobą w stu procentach. Te wszystkie dż, dź, ó ech ale na szczęście przez prawie 18 lat edukacji w PL dałem radę go opanować. To teraz pokaz mi gdzie Polaka się wmawia że powinni dotować Ukrainę ze swoich podatków? Mi np bardzo się podoba że wojna toczy się 2000 km od Warszawy zamiast w Warszawie i chętnie przekażę swój procent podatku
  • Odpowiedz
@owsikalfred: A skąd biorą się pieniądze na sprzęt dla Ukrainy 500+ zakwaterowanie itp.? Dlaczego ty mnie przekonujesz do konieczności dotowania Ukrainy. Przecież autor posta i ja uważamy, że pieniądze ze sprzedaży tego auta powinny być przekazane na dla wojska Ukr. To ty bronisz tego bogatego Ukraińca rękami i nogami co jest na rękę Putinowi. Ukr na froncie zamiast BWP biegają pieszo a Ukr na zachodzi wożą się limuzynami. Czyżbym zdekonspirował onuce
  • Odpowiedz
@owsikalfred: W takim razie spoko. Ale skoro tak to nie broń Ukraińców którzy zamiast wysłać pieniądze armii a najlepiej przestać unikać poboru kupują drogie samochody (poza tym jak pokazuje skala korupcji często kupują je za pieniądze które pierwotnie miały tę armię zasilić).
  • Odpowiedz