Wpis z mikrobloga

Moje ogłoszenie na #allegrolokalnie właśnie dostało bana - wystawiłem Mystery Boxa jednak nie był to żaden wałek (gościu za 300zł dostał drona, odkurzacz samochodowy,smartwatch i kilka innych produktów więc deal miał dobry) i mimo wszystko moja oferta była usunięta chociaż widzę że inni spokojnie takie boxy wystawiaja i te ogłoszenia wiszą.
W jaki sposób więc wystawiać takie rzeczy aby nie naruszały ich regulaminu ?
#allegro #handel #mysterybox #biznes
  • 7
  • Odpowiedz
@Pietrek96: kto niby sprzedaje? Na Allegro nie ma mystery boxow bo nie są dozwolone w sprzedaży na ich serwisie, powodem jest to że kupujący muszą wiedzieć co znajduje się w paczce.
  • Odpowiedz
@Pietrek96: A nie jest tak, że allegro jakiś czas temu do regulaminu dopisało, że nie można już wystawiać mystery boxów?
Domyślam się, że wiele z nich nadal jest na allegro, ale to kwestia, że nikt ich nie zgłosił. Allegro usunęło Ci pewnie aukcję, bo ktoś ją zgłosił
  • Odpowiedz
@Pietrek96:
Sprzedaż takich produktów traktowana jest jak loteria hazardowa, czyli musisz mieć zgodę Naczelnika UCS, a w przypadku nagród niskiej wartości wystarczy zgłoszenie i brak sprzeciwu NUCS w ciągu 30 dni od zgłoszenia.

Prowadzenie loterii bez zezwolenia zagrożone jest karą do 28 mln zł lub dwóch lat pozbawienia wolności, albo obu karom łącznie.
  • Odpowiedz