Wpis z mikrobloga

  • 12
@lab_rat Najlepsze są wykopki co z domu nie wychodzą. jaka mitomania? Stawianie drinków to norma, sam byłem setki razy świadkiem jak:
- Losowy typ stawia drinki moim koleżankom
- moi kumple stawiają losowym typiarom drinki
- siedzac gdzies w barze obserwuje sie sytuacje ze jakiś chlop podbija i stawia drinka/shota do jakis lasek przy barze xd

A to " mityczne gwizdanie " to nie chodzi oczywiscie ze ktos bedzie gwizdal jak debil,
  • Odpowiedz
  • 2
Najlepsza jest ta mitomania, scenariusze gwizdania i kupowania drinków które widziała tylko w amerykańskim serialu


@lab_rat to nie mitomania tylko tak to wygląda. Wiem, bo przeżyłam. Wy sobie nie zdajecie z tego sprawy, bo was to nie dotyka. Zdarzyło ci się żeby obcy facet cię napastował na ulicy albo proponował seks pod groźbą że cię znajdzie i wtedy nie będzie miło?
  • Odpowiedz
@godek56 już stawianie drinków przeszkadza? Najpierw bul dupska P0lki mają,że faceci żadnej inicjatywy, teraz jak próbują jakoś zacząć i to wcale nie wulgarnie czy coś to też źle xD
  • Odpowiedz
kupowania drinków które widziała tylko w amerykańskim serialu


@lab_rat: Mi dziewczyny w klubie potrafiły postawić drinka bo się chciały ruchać, a Ty nie wierzysz że faceci stawiają drinki dziewczyna? Wylazłeś kiedykolwiek spod swojego kamienia?
  • Odpowiedz
@Rain_: to zależy od namolnosci. W większości wypadków jest to coś w stylu

Jakiś wystrzelony bełkoczący Mariuszek podbija do w miare trzezwej dziewczyny i od progu jest tak męczący jak tylko pijani potrafią

-hej piękna czego się napijesz?
-niczego, dziękuję
-no nie bądź taka
-naprawdę dziękuję
-no weź
-nie trzeba
-no ale dlaczego
-nie mam ochoty
-no ale dlaczeeeegooooo
-przepraszam, koleżanka na mnie czeka
-ej ale gdzie idziesz, ja pójdę z
  • Odpowiedz