Wpis z mikrobloga

Halo Mirki, potrzebuję opinii ekspertów xd

Jestem na urlopie w Japonii i właśnie widziałem w sklepie Omegę nówkę, taką o https://www.czaszegarkow.pl/omega-de-ville-prestige-niebieski-stal-o395-mm-p-300446.html no i wychodzi mi ona za 6,5k PLN xd

Nie znam się na zegarkach, ale chciałem zawsze mieć jakiś taki porządniejszy, a ten wygląda ładnie. Po drugie to wiadomo, trochę cebula mi się uruchomiła i nie wiem czy nie wziąłbym drugiego na sprzedaż xd
Powiedzcie pliz czy to ma sens czy to jakiś wał xd

#zegarki #omega
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@badtorro: kurde tylko te bardziej chodliwe to chyba droższa zabawa :/ ta mnie kusiła bo relatywnie małe ryzyko. Popatrzę na jakieś Seiko czy coś z niższej półki może. Dzięki Mirku
  • Odpowiedz
  • 0
@xqwzyts: @blinxdxb no właśnie cło to jakieś grosze z tego co pobieżnie patrzę, a nawet z vatem przebitka jest duża. Poza tym nie wiem jaka jest szansa że mnie na tym złapią jak będę go miał na ręku/w bagażu rejestrowanym. No ale tak się tylko podpaliłem na chwilę, chyba sobie daruję xd dzięki za wszystkie odpowiedzi
  • Odpowiedz
O to chodzi, że wraca typ z wakacji, a tam 10 zegarków na prezenty, dla rodziny niby;) Celnicy to czekają na lotnisku na takie okazje. Pięknie przed półroczem statystykę sobie zrobią bardzo małym kosztem. @Jotpekozak @blinxdxb: Kup jeden, bo kupisz 2 i po pół roku leżenia w szafie bo nikt nie daję tyle ile chcesz stwierdzisz, że pieniądze włożyłeś do niszczarki jeśli nie sprzedasz do zamrażarki jeśli sprzedasz w bardzo podobnych
  • Odpowiedz
@Jotpekozak: bierz, speedmastera, seamastera jak chcesz sprzedać potem. Chociaż teraz i tak coraz więcej okazji i każdy czeka. Wczoraj na chrono seamaster 300 poszedł za 13500 z de. Bardzo tanie są raimastery w jp, myślę, że w Polsce sprzedałbyś za 12-13 lub więcej bo u nas są chore ceny. De ville są bez sensu. Ogólnie czas na jakieś spore zyski na zegarkach chyba odszedł, widzę po pół roku rok te same
  • Odpowiedz